Używasz bardzo starej przeglądarki. Nasza strona (oraz inne!) może nie działać w niej dobrze. Naprawdę czas na zmianę na przeglądarkę, która będzie bezpieczna i szybka, na przykład darmowego Firefox, albo darmową Operę. Obie są bardzo szybkie, bezpieczne i wygodne.
Czesc dziewczeta:) Co tam slychac ? Wlasnie sie zastanawiam czy jak przy piewrszym dziecku mialam cesarke powod ( brak postepu porodu i malutka zalatwiala sie w brzuszku) to czy przy drugim dziecku jest konieczna cesarka?Wiem ze to jeszcze kawal czasu ale kazdego kogo sie pytam to nikt nie...
Meago ja mieszkam w Londynie i tutaj jest tak ze najpierw kontaktujesz sie z lekarzem pierwszego kontaktu, on wypisuje papiery wysyla je do szpitala i okolo 10 -12 tyg ciazy szpital kontaktuje sie z toba i wyznacza termin na pierwsze usg:)
Czesc dziewczynki jak tam dzionek mija:)
Annie-ja swoj tescik robilam z moim mezem bardzo zadowolony jest z tego powodu:)
Kamilka-ja tez dzisiaj mialam te potworne skurcze
burza-podobnie jak ty apetytu nie mam wcale az sie dziwie bo uwielbiam slodycze hehe:)
a do lekarza mam wizyte za dwa tyg:)...
Ja sie jeszcze nie przedstawilam:) Wiec tak mam na Imie Sara mam 22 lata mam juz 3 letnia coreczke:)W sobote wykonalam 2 testy i ukazaly mi sie dwie slabiutkie kreseczki a dzisiaj wykonalalam jeszcze jeden i juz dwie wyrazne kreski:))Bardzo sie ciesze:)
Kamilka87 podobnie jak ty zastanawiam sie...