reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

annie- mnie ciagnie w pachwinach ale narazie boli rzadnych narazie ani spiocha i co dziwne piersi lekko nabrzmiale ale nie dokazuja... a o nie wlasnie sie martrwier bo mam spore wiec jak jeszcze urosna to bedzie zalamka:baffled:

Sluchajcie załoze watek o naszych badaniach lekarzach i USG:)
 
reklama
meago no co ty przstan:no: trzeba myslec dobrze isc do lekarza... i myslec jak bedzie fajnie wybierajac wozki ubranka i tym sie cieszyc a nie zadreczac...

Ja sie powinnam martwic mam miesniaki i musze donosic ciaze do tego konflikt ale nie wierze ze cos by mialo byc nie tak:tak:
 
Patu$ka moja ciąża nie była planowana, po prostu wpadka, ale jeszcze przed terminem miesiączki wiedziałam że jestem w ciązy, jakoś tak czułam, oprócz tego dwa razy zrobiło mi się niedobrze i to by było na tyle, a w pare dni przed spodziewaną miesiączką bolał mnie brzuch w okolicach jajnika. Test robiłam w 23 dc bo wiedziałam że coś jest na rzeczy:-)

Annie ja też wstaje tak wcześnie i spać nie mogę, ja bóli piersi nie mam i apetytu też nie,ale uczucie rozciągania na dole tak od czasu do czasu:tak:

Meago
nie zadręczaj się tak, Twoje lęki na pewno spowodowały ten sen. Wszystko będzie dobrze, głowa do góry i myśl pozytywnie;-)
 
kamilka ja już teraz noszę E więc jak mi jeszcze urosną to się chyba załamię :baffled:

meago a kysz złe sny i złe myśli... a prawda jest taka że sny to przeważnie odbicie naszych lęków bądź pragnień. Nic się nia martw z nami Ci się nic złego nie stanie.

burza ja czasami aż się boję że jednak @ przylazła ale wiem że w 1-szy miesiącu ciąży objawy są bardzo podobne do @.

Aha no i zapomniałam Wam napisać ale wczoraj odebrałam BETĘ i mam 276,20mIU/ml :-D
 
Dziewczyny, a ja tak z innej beczki czy któraś z Was mogłaby mi łopatologicznie wytłumaczyć jk wstawić suwaczek bo coś mi nie wychodzi:no:
 
reklama
Czesc dziewczynki jak tam dzionek mija:)
Annie-ja swoj tescik robilam z moim mezem bardzo zadowolony jest z tego powodu:)
Kamilka-ja tez dzisiaj mialam te potworne skurcze
burza-podobnie jak ty apetytu nie mam wcale az sie dziwie bo uwielbiam slodycze hehe:)
a do lekarza mam wizyte za dwa tyg:)
pozdrowionka:)
 
Do góry