Ewanh wow potrójne gratulacje!!!! :)))
Gratuluję Pani magister :)
Katia cieszę się że wszystko dobrze, i ja widziałam dzisiaj moje maleństwo :) 7 mm szczęścia, serduszko pięknie bije, aż mi łzy poleciały jak usłyszałam :-) niepokojące się tylko bóle krzyża u mnie , bo to podobno skurcze... a...