• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Wyniki wyszukiwania dla pytania: *

  • Użytkownicy: tuśka2
  • Treść: Tematy, Wpisy
  • Sortuj według data
  1. T

    Lutóweczki 2014

    89Katia ja też mam czasem takie bóle, mój gin powiedział że to skurczowe, biorę 3 razy dziennie duphaston i magnez i jest lepiej.
  2. T

    Lutóweczki 2014

    Beti 7 tydz, a dokładniej 6,6. Słyszałam :) i mam nawet płytkę :) tętno 123 Happymama to chyba dobrze rosną nam dzieciaczki :-) ja miałam stresik , bo tydzień temu były niecałe 2 mm i miałam wrażenie że to stanowczo za mało!
  3. T

    Lutóweczki 2014

    Ewanh wow potrójne gratulacje!!!! :))) Gratuluję Pani magister :) Katia cieszę się że wszystko dobrze, i ja widziałam dzisiaj moje maleństwo :) 7 mm szczęścia, serduszko pięknie bije, aż mi łzy poleciały jak usłyszałam :-) niepokojące się tylko bóle krzyża u mnie , bo to podobno skurcze... a...
  4. T

    Lutóweczki 2014

    Kasieczek powodzenia i trzymam kciuki, teraz myślisz za dwoje więc na pewno się uda :-) jadę zaraz do kliniki i mam nadzieję że zobaczę serduszko a moja kruszynka podrosła, strasznie się denerwuję.
  5. T

    Lutóweczki 2014

    tak na początku 6-7 tydzień
  6. T

    Lutóweczki 2014

    katherrine ja też mam trochę przykrych doświadczeń, gdyby nie mój mąż to nie wiem czy dałabym radę. Poza tym póki jest chętny i nie protestuje to co mu będę bronić, w końcu nic nowego nie zobaczy ;-) Dziewczyny czy to prawda że zarodek rośnie 1mm na dobę?
  7. T

    Lutóweczki 2014

    Dziękuję za milutkie przywitanie :-) Monila ja już od roku ciągle mam usg dowcipne, bo wcześniej podglądaliśmy jajeczka, a mąż przy każdym mi towarzyszy ;-)
  8. T

    Lutóweczki 2014

    Witam :-) dołączę do Was jeśli pozwolicie i mam nadzieję że zostanę na dłużej. Nie umiem ustawiać tych wszystkich suwaczków :zawstydzona/y: Jestem pełna obaw, bo dwa Aniołeczki straciłam... tydzień temu byłam u gina i zarodek jest ale maleńki jak na 7 tygodni, serduszka nie było widać i jutro...
Wróć
Do góry