Leży w Lublinie na Lubartowskiej. Wczoraj pytałam o usg główki. Jest dobrze,zadnych wylewów nie było,ale jak powiedziała pani doktor wszystko przed nami. chociaż im później tym lepiej. Serduszko też w porządku,tzn. jak u wcześniaka, ale nic złego ponad to się nie dzieje. Co do kupek, najpierw...