Używasz bardzo starej przeglądarki. Nasza strona (oraz inne!) może nie działać w niej dobrze. Naprawdę czas na zmianę na przeglądarkę, która będzie bezpieczna i szybka, na przykład darmowego Firefox, albo darmową Operę. Obie są bardzo szybkie, bezpieczne i wygodne.
Ja czuję się ospale i ogólnie do kitu :confused:
Śnią mi się w nocy jakirś głupoty, brzucho ciągnie...
Anieok, a który to będzie u cb tydzień? U mnie 6t5d i liczę, że <3 będzie.
Hej :)
Mnie na szczęście wymioty omineły. Za to mdłości męczyły do 13 t:confused:
Liczę, że teraz będzie lepiej, ale mówiąc szczerze nie zapowiada się.
Miłego dnia w pracy:)
U mnie Kati nie śpi od 6:30 i chcę iść na buju buju do ogródka, albo do taty jechać;)
Ale tu zimnica więc narazie...
Zazdroszczę apetytu :p ja nie mam wogóle ochoty na jedzenie. Za to colę i chipsy mogłabym wciągać na okrągło :banghead::banghead:
I nie dziękuję za kciuki;)
Córa ważyła 3150g i miała 52cm :)
O to moja praktycznie miesiąc wcześniej urodzona, a cięższa od twojej:D
Nie chcę wiedzieć ile by ważyła gdybym do 40 t donosiła;)
Wichurka moja Kati ma prawie półtoraroczku, ciąża też była problemowa. Cholestaza i zatrucie ciążowe :( urodziłam kurczaczka w 36t 5d ale wszystko też na szczęście było dobrze.
Oby i teraz u nas wszystkich właśnie tak było!
Gratuluję!
Ja czuję się beznadziejnie :(
Jestem ospała, wszystko mi śmierdzi i bolą mnie ogromnie piersi. Ale z Kate też tak na początku się czułam, a po 13 t przeszło.
Ja do lekarza wybieram się 13.11 :)
Witajcie :)
Ja też będę lipcową mamusią. Termin wg om wypada mi na 03.07.
Jestem już mamą 16msc córeczki Kate.
W przyszłym tygodniu idę do lekarza puki jestem w Pl będzie to 7tc i mam nadzieję na serduszko.
Pozdrawiam przyszle mamusie!