reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

reklama
Ja za to miksuje smaki na potegę a potem wc bo mi niedobrze.
Mdłości jeszcze jako takich nie mam jeszcze, ale mysle ze lada chwila sie zaczną. W poprzedniej ciazy tez miałam mdłości gdzieś chyba od 7-8 tyg ciazy i trwały aż do porodu. Wymiotowalam prawie wszystko co zjadłam i w ciazy przytyłam tylko 3 kg. Ciekawe jak teraz bedzie?
 
Doratka współczuje bardzo. Tak sie niestety zdarza. Ja tez sie boje czy wszystko bedzie ok. W pierwszej ciazy miałam incydenty krwawienia, skracajaca sie szyjke i przedwczesne skurcze w rezultacie mimo cesarki (odklejone lozysko) wszystko skończyło sie dobrze i moja córeczka ma prawie pól roku :)
 
Wichurka moja Kati ma prawie półtoraroczku, ciąża też była problemowa. Cholestaza i zatrucie ciążowe :( urodziłam kurczaczka w 36t 5d ale wszystko też na szczęście było dobrze.

Oby i teraz u nas wszystkich właśnie tak było!
 
Doratka w tym tyg ciazy to rzeczywiście kurczaczek musiał byc . Ja rodziłam w 41tyg1d i wypasiona to ona nie była bo zaledwie 3 kg ;)
Córa ważyła 3150g i miała 52cm :)
O to moja praktycznie miesiąc wcześniej urodzona, a cięższa od twojej:D
Nie chcę wiedzieć ile by ważyła gdybym do 40 t donosiła;)
 
Ostatnia edycja:
Wichurko,
Super, że mamy ten sam termin :)
Ja jakichś dolegliwości zasadnioczo nie odczuwam, trochę apetyt mi dopisuje bardziej, ale staram się nad tym panować.
No i cycki pobolewają. :) Ale to chyba u wszystkich :)
Mdłości nie ma i pewnie nie będzie. Aczkolwiek wszystko jest możliwe.
Trzymam kciuki Dorota ;)
 
reklama
Wichurko,
Super, że mamy ten sam termin :)
Ja jakichś dolegliwości zasadnioczo nie odczuwam, trochę apetyt mi dopisuje bardziej, ale staram się nad tym panować.
No i cycki pobolewają. :) Ale to chyba u wszystkich :)
Mdłości nie ma i pewnie nie będzie. Aczkolwiek wszystko jest możliwe.
Trzymam kciuki Dorota ;)
Zazdroszczę apetytu :p ja nie mam wogóle ochoty na jedzenie. Za to colę i chipsy mogłabym wciągać na okrągło :banghead::banghead:

I nie dziękuję za kciuki;)
 
Do góry