reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

reklama
U mnie wyjdzie 5t 6d więc pewnie na serducho za wcześnie.
Ewelak masz Zosie? Nam się marzy Zosia :)
 
W poprzedniej ciazy w 6 tyg było widac serducho w 5 tyg tylko zarodek. Najgorsze ze mój gin nie ma u siebie usg wiec albo bede musiała do szpitala podjechac jak bedzie miał dyżur albo gdzie indziej...
 
Ale nas już dużo :)
U mnie nadal zero objawów.
Na razie nie mówię córce, jak sądzicie? Czy to dobrze? W sumie ona tak bardzo czeka na rodzeństwo... Ale uważam, że będzie się jej bardzo czas dłużył.
Jakie jest Wasze zdanie?
 
Anieok Tak mamy Zosie i marzy nam się Marysia ;-)
Dreamgirl my powiedzieliśmy od razu i bardzo się ucieszyła. Powiedziała że jak tylko dzidziuś będzie to pojedziemy nad morze, a potem nauczy go sprzątać zabawki :-D
 
Marysia też super :) Moja mama to Marysia :)

dreamgirl ja synowi powiedziałam ze względu na to że on lubi po mnie poskakać albo rzucić się na mnie :) Okazuje miłość nie za delikatnie, a teraz wie że mama ma dzidziusia w brzuszku i musi uważać. Minus jest taki że on już uświadomił kilka osób :)
 
Dreamgirl ja nie mam problemu z mówieniem córce bo ona ma niespełna pól roku ;) wiec na razie nie kuma ale przyznam ze jak ja przebieram to kopie mnie w brzuch nieraz.
 
reklama
Cześć Dziewczyny! Wczoraj wieczorem pojechałam na IP bo miałam jakieś takie brązowo- różowe plamienie...:-( Bardzo się wystraszyłam. Na domiar złego trafiłam na beznadziejną panią doktor, która chciała mnie zatrzymać w szpitalu! Na moje pytanie "jaki jest powód?". A ona na to:" Noooo... Wie pani... To bardzo wczesna ciąża. A w ogóle to trzeba sprawdzić, czy ta ciąża jest, bo wie Pani, to że tu na USG COŚ widać i test jest dodatni, beta- hcg wykrywa ciąże, to jeszcze o niczym nie świadczy". Taka wyszłam stamtąd wkur****a. Co to za lekarz???!!! Zamiast mówić, co trzeba zrobić, żeby było lepiej i wspierać, to mi łaskę robi... No tak.. Musiała zejść i przyjąć jakąś dziumdzie, która o 22:szok: wymyśliła sobie ciąże i przyjazd na IP. Masakra!!!
 
Do góry