reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

Ewelak No cóż chyba jakos niefortunnie trafiłaś.
Nie dziwie sie Twojej panice i wizycie na IP bo w poprzedniej ciazy miałam krwawienie w 8,16,20 tyg i za każdym razem tez jechałam na IP, jednak takich przygód jak Ty nie miałam. Za każdym razem badanie ginekologiczne, usg, badania krwi itp. Czułam ze traktują mnie tam poważnie, a moze tez dlatego ze lekarz prowadzący ciąże tam pracuje, nie wiem.
 
reklama
Bardzo nieśmiało się witam. Dziś zrobiłam test i wyszły dwie kreski, w ogóle tego nie planowałam ale po pierwszym szoku nawet się cieszę. Choć M nadal w szoku :-)
Termin mam na 7 lipca ale podejrzewam że bedzie wcześniej
 
Witam się również,chciałabym do Was dołaczyć.w sobote przypadał termin @ zrobiłam test,wyszła bladziutka kreska po paru min.wczoraj też blada ale,już widoczna.@ nie przyszła,piersi bolą i apetyt maam niesamowity więc jednak chyba ciąża jest!staraliśmy się jakieś 5 m-cy,jestem po stracie ,w styczniu urodziłam córeczke w 16 t.c.niesamowity zbieg okoliczności bo tak samo zaszłam w tamtą ciążę.Michasia miała się urodzić 1 lipca,teraz kalkulator ciążowy wyliczył mi na 8 lipca.
 
reklama
Do góry