reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

reklama
Dzień doberek Dziewczyny :-) U nas dzisiaj pobudka o 5... coś nie mogłam spać. Zaraz potem przydreptała do nas Zo twierdząc, że już możemy iść do przedszkola :eek: Teraz wcinam śniadanko, a na 11 do pracy.

A w ogóle to tak mnie zaczęły piersi boleć... Masakra. Czekam tylko jeszcze na to, czy będę wymiotować... O Zo dowiedziałam się w 5t+1 i od razu zaczęłam wymiotować... Bardzo się tego boje...
 
Dzień doberek Dziewczyny :-) U nas dzisiaj pobudka o 5... coś nie mogłam spać. Zaraz potem przydreptała do nas Zo twierdząc, że już możemy iść do przedszkola :eek: Teraz wcinam śniadanko, a na 11 do pracy.

A w ogóle to tak mnie zaczęły piersi boleć... Masakra. Czekam tylko jeszcze na to, czy będę wymiotować... O Zo dowiedziałam się w 5t+1 i od razu zaczęłam wymiotować... Bardzo się tego boje...

Hej :)

Mnie na szczęście wymioty omineły. Za to mdłości męczyły do 13 t:confused:

Liczę, że teraz będzie lepiej, ale mówiąc szczerze nie zapowiada się.

Miłego dnia w pracy:)
U mnie Kati nie śpi od 6:30 i chcę iść na buju buju do ogródka, albo do taty jechać;)
Ale tu zimnica więc narazie próbuję ją zająć czym innym.
 
Ewelak rzeczywiście ten sam rocznik dzieciaków mamy, a mój Młody też z Lipca :)
Jak się dziewczynki czujecie? Mnie dopadło przeziębienie i troche mnie to martwi :( a wizyte mam 13.11 ale jakoś wątpie żeby było już wtedy widać serducho.
 
reklama
Ja czuję się ospale i ogólnie do kitu :confused:
Śnią mi się w nocy jakirś głupoty, brzucho ciągnie...

Anieok, a który to będzie u cb tydzień? U mnie 6t5d i liczę, że <3 będzie.
 
Ostatnia edycja:
Do góry