• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Wyniki wyszukiwania dla pytania: *

  • Użytkownicy: rokitkaa
  • Treść: Tematy, Wpisy
  • Sortuj według data
  1. rokitkaa

    Lipcowe mamy 2017

    Biorę juz tydzień 2x1 ale nie widzę poprawy wręcz to plamienie mi się powiekszylo odkąd zaczęłam brać. ..:(
  2. rokitkaa

    Lipcowe mamy 2017

    Już nie mówiąc o pecherzyku ale jakbym zobaczyła zarodek to już by było coś <3
  3. rokitkaa

    Lipcowe mamy 2017

    Dziewczyny a ja nawet bety nie robiłam... :):ale jutro na wizycie powiem żeby mnie wybadal ginekolog z każdej strony skąd te plamienia bo nie dadzą mi spokoju :P
  4. rokitkaa

    Lipcowe mamy 2017

    Dorota_87 a ja juz sama nie wiem co czuje :( w ciazy która poronila miałam kompletnie zero objawów i plamienie w tej w sumie doszły te plamienia i bolace piersi które w sumie raz bolą a raz nie wiec nie wiem czy już nie jestem przewrazlowiona na tym punkcie... oby do jutra :)
  5. rokitkaa

    Lipcowe mamy 2017

    Ja mam 16:40 :) Z jednej strony nie mogę się doczekać a z drugiej strasznie się boje..
  6. rokitkaa

    Lipcowe mamy 2017

    Dorota_87 oj na pewno dam znać, ty tez daj :)
  7. rokitkaa

    Lipcowe mamy 2017

    Dzięki dziewczyny mam nadzieje ze jutro będzie wszystko ok a za 2 tygodnie usłyszę serduszko :)
  8. rokitkaa

    Wczesna ciąża plamienia

    Tez mam plamienia na początku jasny brąz teraz ciemny.. jestem w 5t3d biorę duphaston i mam odpoczywać no ale przy 2.5 latki to tak na swą razy się da .. juz tydzień biorę tabletki ale plamienia zamiast się pomniejszyc to się powiekszyly. . Jutro wizyta u gin zobaczymy co dalej...
  9. rokitkaa

    Lipcowe mamy 2017

    Hej dziewczyny :) ja jestem w 5t3d termin na 01 lipca... na pierwszej wizycie byłam w 4t4d ale tylko dlatego tak wcześnie bo od dnia spodziewanej miesiaczki mam brazowe plamienia wiec dostałam duphaston 2x1... następna wizyta miała być na 17.11 ale nie wytrzymam tyle w niepewności wiec ide...
Wróć
Do góry