Lui :) Jak może wiesz z wcześniejszych pisanych informacji - u mnie to moje maleństwo (pierwsze maleństwo) było wyczekiwane 5 lat. Był to okropnie dłuuugi czas naznaczony bólem, cierpieniem, nadzieją, porażkami, leczeniem, zabiegami, klinikami, lekarzami etc. I jak zaszłam w ciążę to nawet...