• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Wyniki wyszukiwania dla pytania: *

  • Użytkownicy: ja23
  • Treść: Tematy, Wpisy
  • Sortuj według data
  1. J

    Mamy z Austrii

    Witam :) Właśnie dostałam list z finanzamtu do wypełnienia i przesłania im czy jeszcze dodatkowo muszę jakieś kopie czegoś wysłać razem z tym listem?
  2. J

    Mamy z Austrii

    Właśnie jak z tymi formalnościami :)? i jak tu jest , dostaje się takie coś jak becikowe jak w Polsce albo zasiłek czy coś takiego? i jakie warunki trzeba spełniać żeby dostać ? ;)
  3. J

    Mamy z Austrii

    Aaa ze mnie taka panikara a na pewno będzie wszystko ok :D , bardziej mi chodzi po porodzie żeby się jakoś dogadać :p, podobno są pielęgniarki też zobaczymy :)
  4. J

    Mamy z Austrii

    karolask87 no to nie mam się czego obawiać jak taka opieka:) a położną miałaś polkę? Ja to tylko się obawiam tego języka , na szczęście mój mąż umie to zawsze tam coś się dopyta itp , aj no to szybko wyszłaś też mam nadzieje że pójdzie tak sprawnie jak u Ciebie :)
  5. J

    Mamy z Austrii

    Hej karolask87 i gratuluje :* :) no ja jestem już w 29 tygodniu ciąży , bo od 4 miesiąca dopiero zaczęłam tu chodzić do ginekologa i załatwiać wszystko tak to chodziłam w Polsce :) badania krwi i grupę krwi już robiłam, glukozę tez teraz tylko czekam na wizytę u ginekologa 15.01 i własnie na ta...
  6. J

    Mamy z Austrii

    Dzięki karolask87 :) właśnie dziś byłam w WSP :)dali mi jakieś papierki do wypełnienia i kazali przyjść 27.01 , czego mam się spodziewać ? będą mi jakieś badania robić czy co ? :)
  7. J

    Mamy z Austrii

    Witam! Chciałabym się spytać czy nie wie któraś z was gdzie jest dobry szpital z polskimi położnymi w okolicach 9 bezirku ? bo ciężko z językiem niemieckim ;/
  8. J

    Mamy z Austrii

    Witam! Od kilku dni mieszkam w Wiedniu przeprowadziłam się tu ze względu ze mój facet tu mieszka i pracuje .Jestem w 18 tygodniu ciąży i chciałabym dalsze badania i wizyty zacząć tu i tu rodzić. Chciałbym się od was dowiedzieć czy nie jest za późno i co muszę tu zacząć załatwiać itp bo...
Wróć
Do góry