Dziewczyny ja we wtorek miałam wizytę. Z dzidziusiem wszystko ok, rośnie jak na drozdach. Na badaniach prenatalnych wtedy wyszło ,że synuś i teraz też gin widziała jakby jajeczka, więc wychodzi ,że będzie chłopczyk.Ale później przystojniak się zawstydził i zakrył rączkami,żebyśmy nic więcej...