Używasz bardzo starej przeglądarki. Nasza strona (oraz inne!) może nie działać w niej dobrze. Naprawdę czas na zmianę na przeglądarkę, która będzie bezpieczna i szybka, na przykład darmowego Firefox, albo darmową Operę. Obie są bardzo szybkie, bezpieczne i wygodne.
Witam, jak i gdzie przechowywacie zdjęcia i inne wspomnienia z dziećmi? Korzystacie z fotoksiążek? Czy istnieje jakiś program komputerowy lub aplikacja którą można używać do przechowywania zdjęć, różnych danych oraz notatków o dzieciach - jakiś pamiętnik, coś w takim rodzaju jak książki...
Dzięki Zuza, więc teraz aplikacje Annie próbuję i wydaje się być fajna ;-). Potrzebujemy ją przede wszystkim w przyszłym tygodniu - jedziemy na wakacje, i nie chcemy spędzać wszystkich wieczorów w pokoju hotelowym, kiedy nasze ukochane maleństwo śpi.