• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Wyniki wyszukiwania dla pytania: *

  • Użytkownicy: Belasi
  • Treść: Tematy, Wpisy
  • Sortuj według data
  1. Belasi

    Czerwcowe mamy 2017

    Ja mam na przedniej ścianie
  2. Belasi

    Czerwcowe mamy 2017

    Czy to może się zmienić jeszcze ?
  3. Belasi

    Kwas foliowy i witaminy w ciąży. Co i ile ?

    Witam ja biore witaminy femibion 2plus i do tego magne b6
  4. Belasi

    Czerwcowe mamy 2017

    Witam moja waży 423g wczoraj byłam na usg 20 tydzień
  5. Belasi

    Czerwcowe mamy 2017

    Witam dziewczyny mam pytanko byłam wczoraj u gina i powiedział że łożysko mam 1cm od ujścia i martwie się czy któraś tak ma ?:(
  6. Belasi

    Czerwcowe mamy 2017

    Tak ja jestem witam ☺
Wróć
Do góry