Używasz bardzo starej przeglądarki. Nasza strona (oraz inne!) może nie działać w niej dobrze. Naprawdę czas na zmianę na przeglądarkę, która będzie bezpieczna i szybka, na przykład darmowego Firefox, albo darmową Operę. Obie są bardzo szybkie, bezpieczne i wygodne.
Raczej wątpliwe pan doktor chyba nie wiedział gdzie jej szukać ;( ale to norma zapraszam na Link do: Objawy Niche bardzo dużo informacji i na fb tez pod objawy Niche szukaj
Dziewczyny ja prowadzę bloga o rozejściu blizny co z tym robić i jak zajść w ciąże wpadajcie jak chcecie i komentujcie na pewno zasięgnięcie trochę informacji
Link do: Zaloguj się lub zarejestruj, aby wyświetlić
www.objawyniche.blogspot.pl
Zapraszam
Ja np mam tak ze normalny okres mam ok 3 do 4 dni a później przez tydzień mam plamienia mam nawracające infekcje pęcherza to tez jest od tego czego wcześniej nie wiedziałam;( u mnie podobnie każdy mówi co innego jeden zachodzić w ciąże jeden operacja i sama nie wiem co mam robić
Witajcie dziewczyny ja również mam rozejście w bliźnie dziura jest widoczna . Mój ginekolog powoedzial ze mam tego nie ruszać, pracował w stanach i tam się to zostawia i normalnie prowadzi ciąże. Mam mieć badania macicy a później jeżeli będzie zielone światło zajść w ciąże. W stanach jest to...