• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Wyniki wyszukiwania dla pytania: *

  • Użytkownicy: Paulaaaa04
  • Treść: Tematy, Wpisy
  • Sortuj według data
  1. Paulaaaa04

    Nastoletnie Mamy

    Ja jestem Paula, w kwietniu skończę 20 lat i już planuje dzidziusia :) Ja wolę mieć dzieci będąc jeszcze młoda. Nie jestem typiarą, która musi się wyszaleć w klubach/ na imprezach. Ja jestem typem dziewczyny rodzinnej. Mam nadzieje, ze jeszcze w tym roku dołączę do tytułu bycia mamą :)
  2. Paulaaaa04

    Imiona dla bliźniaków

    Ja mam siostrę bliźniaczkę :) Ja jestem Paula (nie mylić z Pauliną) a siostra Nikola
  3. Paulaaaa04

    Czy to jest "to" ?

    Będę się tu odzywała jeśli coś się zmieni :)
  4. Paulaaaa04

    Czy to jest "to" ?

    Niestety... dzisiaj rano dostałam okres :(
  5. Paulaaaa04

    Czy to jest "to" ?

    No właśnie trzeba mieć ta cierpliwość :) Gratuluje Ci bardzo :)
  6. Paulaaaa04

    Czy to jest "to" ?

    Oj cieszyłabym się <3
  7. Paulaaaa04

    Czy to jest "to" ?

    Dwie kreseczki :) zazdroszczę...
  8. Paulaaaa04

    Czy to jest "to" ?

    Pewnie to nastąpi po nowym roku...
  9. Paulaaaa04

    Czy to jest "to" ?

    Hmm... abym wykonała test beta musiałabym jechać do miasta, już nie lepiej umówić się do ginekologa ?
  10. Paulaaaa04

    Czy to jest "to" ?

    Dodam jeszcze, że pierwszy raz tak mam żeby jajniki mnie tak długo bolały, przeważnie był to dzień
  11. Paulaaaa04

    Czy to jest "to" ?

    Trzymajcie kciuki, chciałabym aby to była ciąża :)
  12. Paulaaaa04

    Czy to jest "to" ?

    No to było to pierwsze siusiu, specjalnie nie szlam do toalety, tylko trzymałam aż wróce z apteki :D Stresuje się tylko kiedy się kłócę z chloapkiem, ale dużo było takich sytuacji i zawsze dostawałam okres
  13. Paulaaaa04

    Czy to jest "to" ?

    W sumie to był tak jakby poranny mocz :D Bo jak tylko się obudziłam coś okolo 12 to poszłam od razu do apteki i jak wróciłam od razu zrobiłam test. Przeważnie mam regularne. Czasem mi się spoznia 2/3 dni, a teraz jestem zdziwiona bo juz 8 dzień leci
  14. Paulaaaa04

    Czy to jest "to" ?

    Hej, potrzebuje rady :) W sobotę 15 grudnia odbyłam z chłopakiem stosunek. Okres powinnam dostać 22 grudnia. W pierwszy dzień okresu bolały mnie tylko jajniki. Później przez kilka dni nic mnie nie bolało. Myślałam po prostu, że spóźnia mi się okres. I jakoś od 4 dni non stop bolą mnie jajniki i...
Wróć
Do góry