reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Mamy prawie 500 zgłoszeń! Prosimy o więcej! Wiem, że nie jest najłatwiejsza, ale obiecuję, że zrobimy wszystko, żeby spełnić wasze oczekiwania. Im więcej nam dacie info, tym więcej będziemy mogli zrobić. A ja dziękuję i jeszcze raz dziękuję :) Wypełnij ankietę, proszę. aniaslu - kliknij

Nowa aplikacja do forum na smartfony

Ufff. Długo to trwało, ale wreszcie możemy Wam pokazać nową wersję aplikacji na smartfony. Nie jest jeszcze idealna, ale Wasze uwagi pomogą nam doprowadzić ją do perfekcji. Linki i miejsce do wysyłania uwag - w tym wątku.

reklama

Nastoletnie Mamy

Aurelia95

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Hej Zapraszam wszystkie obecne i przyszłe nastoletnie Mamy .Pewnie ten temat już się pojawił ale chciałam go odświeżyć i nawiązać kontakt .Na początek przedstawie się .Jestem Ewa 23 letnia Mama 5 letniego już Nikodema i 1 aniołka...

reklama
U

użytkownik 168678

Gość
Cześć Dziewczyny. Nie jestem nastoletnią mamą, ale chcę Wam napisać, że bardzo Was podziwiam. Jednocześnie na swoim i koleżanek przykładzie wiem, że człowiek młody więcej zniesie, ogarnie:) Zazdroszczę, że w wieku 30lat będziecie mieć duże dzieci , będąc jednocześnie bardzo młodymi osobami. Trzymam kciuki za wszystkie młode mamy !!!!!!

Kaamilaaa

Rozwiązania
1
To i ja się przyłącze jestem Kamila, 22lata (jeszcze) w domu prawie 5letni synek, w drodze córcia tp na 6.06. (Z racji cukrzycy ciazowej najprawdopodobniej jednak będzie majowe dziecię ) no i jeden aniolek czuwajacy nad rodzeństwem.
Pozdrawiam wszystkie mlode przyszle i obecne juz many

Aurelia95

Rozwiązania
0
Myślę że powoli się nas uzbiera coraz więcej .Heheh to widzę że póki co jest najstarsza ;) .Jak sobie radzicie jako młode Mamy ? pewnie borykacie się z głupimi komentarzami na nasz temat ...

Ania0306

Rozwiązania
5
Aurelia dokładnie tak jak piszesz. Większości osób myśli, że to wpadka a to nie prawda. Planowaliśmy dziecko. Może i jestem młoda ale wolę mieć dziecko teraz niż kiedyś wcale bo w moim przypadku i tak mogło być. Oczywiście mam dużą pomoc rodziców. Czasem jest ciężko bo studiuję i to na dodatek nie w swojej miejscowości, muszę dojeżdżać. Aktualnie jestem na zwolnieniu do końca ciąży po tym jak trzy tygodnie spędziłam w szpitalu. Myślałam już, że będę mieć cesarkę w 28 tygodniu ciąży. Ale jednak jest lepiej i dalej malutka jest u mnie w brzuszku. Teraz każdy dzień dla niej ważny. Mam nadzieję, że chociaż do połowy stycznia wytrzymamy. :)

Paulaaaa04

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Ja jestem Paula, w kwietniu skończę 20 lat i już planuje dzidziusia :)
Ja wolę mieć dzieci będąc jeszcze młoda. Nie jestem typiarą, która musi się wyszaleć w klubach/ na imprezach. Ja jestem typem dziewczyny rodzinnej.
Mam nadzieje, ze jeszcze w tym roku dołączę do tytułu bycia mamą :)

Kaamilaaa

Rozwiązania
1
Myślę że powoli się nas uzbiera coraz więcej .Heheh to widzę że póki co jest najstarsza ;) .Jak sobie radzicie jako młode Mamy ? pewnie borykacie się z głupimi komentarzami na nasz temat ...
Teraz juz nie, bo w sumie nie ma kto kometnowac ale w pierwszej ciazy tak, ale mnie to nie obchodzilo
Ja jestem Paula, w kwietniu skończę 20 lat i już planuje dzidziusia :)
Ja wolę mieć dzieci będąc jeszcze młoda. Nie jestem typiarą, która musi się wyszaleć w klubach/ na imprezach. Ja jestem typem dziewczyny rodzinnej.
Mam nadzieje, ze jeszcze w tym roku dołączę do tytułu bycia mamą :)
Witaj, zycze w takim razie szybkiego ujrzenia dwoch kreseczek

reklama

Integral

Rozwiązania
0
Hej dziewczyny. Pozdrawiam was serdecznie. Ja byłam nastoletnią mamą a dziś mam prawie piętnasto letniego syna i półtora roczna córkę. Sama niedługo skończę 32 lata. Niczego nie żałuje mimo że chwilami bywało ciężko a w tych czasach których ja urodziłam mamy przed 18 były nie do pomyślenia. Zmieniłam poglad rodziny i znajomych na macierzyństwo

Rozwiązania
0
Hej Zapraszam wszystkie obecne i przyszłe nastoletnie Mamy .Pewnie ten temat już się pojawił ale chciałam go odświeżyć i nawiązać kontakt .Na początek przedstawie się .Jestem Ewa 23 letnia Mama 5 letniego już Nikodema i 1 aniołka...
Hej ja urodzilam 10 lat temu córkę zaledwie kończąc 16lat. I odchowalam sama...zrobilam liceum mature i technikum. Co prawda liceum konczylam i technikum robilam w szkole dla doroslych i zdalam egzaminy... a teraz już cora ma 10 lat i pyskuje he no i mam synka skończył rok i w lutym córcia ale to już drugie małżeństwo...niedtety pierwszy mąż bał się poniesc odpowiedzialność za rodzine...

reklama
Do góry