reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy poszukiwane

Basia współczuję Ci strasznie. Sama Wiem co oznacza brak pieniędzy w ciąży. Pełno nerwów których nie wiesz jak powstrzymać żeby maleństwo się nie stresowalo.
U mnie np jest sytuacja ze pracowałam w jednej firmie 4 lata i mam umowę do 2020r... Ale co z tego jak szefowa oszczędzała na składkach i na umowie była najniższa krajowa...
Dobrze ze podnieśli w tym roku... niby 1400zl co miesiąc ale po urodzeniu na pewno 500+ nie dostanę bo dwie osoby z najniższa krajowa przekraczają dochód...
Rząd jest cwany... najpierw daje a później zabiera podstępem.
U Ciebie faktycznie będzie kiepsko podczas ciąży ale może sobie jakoś dorobisz w lżejszej pracy lub w domu?
Po porodzie będziesz dostawała 1000zl od państwa no i wtedy będzie Ci się 500+ należeć więc 1500 zł miesięcznie zawsze będzie.
Nie stresuj się tylko.. jakoś to zawsze będzie.. latem na budowie jest więcej pracy to więcej chłopak zarobi. Mój też na budowie pracuje. I nie mogę się doczekać aż się sezon letni zacznie pełna parą.

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Kochan, jak ja Wam zazdroszcze brzuszków <3 Państwo w ciąży kobietom finansowo zbytnio nie pomaga, OPS jedynie ale to grosze... Po urodzeniu dziecka jeżeli jesteś razem z partnerem i on pracuje to policzą Wam wspólny dochód i jeśli to pierwsze dziecko to próg przekroczy o nie całe 20 zł przy najniższej krajowej bo kosiniakowy 1000 wlicza się do dochodu. Wiem, bo miałam taką sytuacje więc nawet rodzinnego nie dadzą, bo jest jeszcze mniejszy próg.
@Anonimowa19 ja i bez fasolki dzisiaj zasypiałam w szkole... U Ciebie już 15 tydzień, czujesz już ruchy maluszka?.. Nie które lekcje na logistyce są tak nudne, za to na innych mogę siedzieć godzinami. Dobrze, że jeżdżę autem do szkoły to szybko wracam do domku :) w 12 tygodniu u mnie Pani doktor powiedziała, że chłopiec no i jest chłopiec <3
 
@klaudia95 wydaje mi sie, że jeszcze za szybko na ruchy :D Trzymajcie za mnie kciuki, bo ide sie dzisiaj klocic o ocene z matmy, dostalam niby 1 i nie wiem jakim cudem, bo jestem pewna w 100%, że 4 na 5 zadan mialam dobrze, pewnie zgubil moja kartke i bedzie sie klocil, ze zadnej nie bylo.. :/

p19ucsqvr6lnzgih.png
 
Kochan, jak ja Wam zazdroszcze brzuszków <3 Państwo w ciąży kobietom finansowo zbytnio nie pomaga, OPS jedynie ale to grosze... Po urodzeniu dziecka jeżeli jesteś razem z partnerem i on pracuje to policzą Wam wspólny dochód i jeśli to pierwsze dziecko to próg przekroczy o nie całe 20 zł przy najniższej krajowej bo kosiniakowy 1000 wlicza się do dochodu. Wiem, bo miałam taką sytuacje więc nawet rodzinnego nie dadzą, bo jest jeszcze mniejszy próg.
@Anonimowa19 ja i bez fasolki dzisiaj zasypiałam w szkole... U Ciebie już 15 tydzień, czujesz już ruchy maluszka?.. Nie które lekcje na logistyce są tak nudne, za to na innych mogę siedzieć godzinami. Dobrze, że jeżdżę autem do szkoły to szybko wracam do domku :) w 12 tygodniu u mnie Pani doktor powiedziała, że chłopiec no i jest chłopiec <3
Hmm u mnie się jakoś kosiniakowy nie wlicza w dochód i spokojnie dostaje i 500+ i zasiłek rodzinny
 
reklama
Czesc [emoji4] Mam pytanie nie chciałaby może któraś z Was przyszłe mamusie wózka 3w1 wszystko do niego [emoji4] cena do ustalenia z fotelikiem samochodowym? Tel 731-972-322 pozdrawiam

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry