reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy poszukiwane

Witaj Natala95 samopoczucie takie sobie :( Ciezka sytuacja i za wiele by pisac a wiadomo ze ciezko bedac w ciazy uzyskac jakas pomoc od panstwa a jak juz sie dostanie to nie wiadomo co z tym zrobic a jak Twoje samopoczucie?
A co sie stalo jak chcesz to pisz na priv może coś doradzić się uda

Wysłane z mojego PSP3505DUO przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Ja aktualnie męcze sie w szkole, a spac mi sie chce niemiłosiernie! :/

p19ucsqvr6lnzgih.png
 
A co sie stalo jak chcesz to pisz na priv może coś doradzić się uda

Wysłane z mojego PSP3505DUO przy użyciu Tapatalka


Dzieki...
Problem jest w tym pracuje na zleceniu w lewiatanie czynnym 24/h 7dni w tyg niestety jest to praca stojaca wiec nie bd mogla dlugo pracowac ostatnio miala, same nocki a wiadomo ze kobieta w ciazy nie powinna sie orzeciazac zabardzo co jest tam nie mozliwe umowe mam do konca marca a nie stety skladki chorobowe nie byly odciagane a ciaza nie byla planowana tak szybko jednak sie z niej ciesze chlopak pracuje na budowie na czarno wynajmujemy mieszkanie nie wiem czy jakas pomoc uzyskam od miasta gdy sie zarejestruje w urzedzie a wiadomo tez nawet jak pomagaja to nie wiadomo co z tym zroboc
 
Dobrze tylko strasznie dzieci daja popalic

Wysłane z mojego PSP3505DUO przy użyciu Tapatalka

Duzego juz masz tego synka pewnie ucieszony z mlodszej siotrzyczki :) Pomaga troche ? Naprawde podziwiam Cie mimo tak mlodego wieku masz dwojke pewnie cudnych dzieci i dsjesz rade ja jeszcze jednego nie urodzilam a sie obawiam :confused:
 
@Anonimowa19 po porodzie napewno jakas pomoc bd pytanie czy podczas ciazy bo wiadomo ze za cos zyc trzeba a jak z pracy odejde to juz jedna wyplata mniej...
Jakies szczegolne zachcianki masz czy nie ?
 
reklama
@Anonimowa19 po porodzie napewno jakas pomoc bd pytanie czy podczas ciazy bo wiadomo ze za cos zyc trzeba a jak z pracy odejde to juz jedna wyplata mniej...
Jakies szczegolne zachcianki masz czy nie ?
No tak, w czasie ciazy to juz trudniej.. A moze pomoc rodziny? Ja mam to szczescie, ze mam w niej ogromne wsparcie i mieszkamy z moimi rodzicami. Hm raczej nie, a w ktorym tc jestes tak w ogole? :)

p19ucsqvr6lnzgih.png
 
Do góry