W 13 tygodniu dostałam krwawienia, pojechałam na IP i ciąża była żywa, po kilku dniach pobytu w szpitalu mimo ustania krwawienia na ponownym usg okazało się, że serduszko przestało bić... :( po poronieniu zrobiłam wiele badań i wyszło, że mam trombofilię wrodzoną, teraz jestem na zastrzykach z...