• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Wyniki wyszukiwania dla pytania: *

  • Użytkownicy: bassaticka
  • Treść: Tematy, Wpisy
  • Sortuj według data
  1. B

    kwietniowe mamy 2020

    W zakladce przyszle mamy, kwiecien 2020. Sa dwa wątki jesteśmyw tym drugim
  2. B

    Przyszle mamy ! Kwiecien 2020

    Chlopczyk będzie na badaniu w porządku
  3. B

    Przyszle mamy ! Kwiecien 2020

    O też masz wizyte w środę. Oby już nam nie doszła żadna choroba. Ja na razie na diecie cukrzycowej i jest w porządku. No i waga nie rośnie ;)
  4. B

    Przyszle mamy ! Kwiecien 2020

    Neoparin. Będę brać do końca ciąży. Na początku października byłam w szpitalu z powodu krwawienia. A jak się czujesz? Poza tymi chorobami w porządku?
  5. B

    Przyszle mamy ! Kwiecien 2020

    Biorę luteine duphaston i zastrzyki przeciwzakrzepowe. Mam nadzieję że też się wchlonie
  6. B

    Przyszle mamy ! Kwiecien 2020

    Zazdroszczę że znasz już płeć :) Z ciśnieniem i tarczyca też mam kłopot. A koło dzidziusia mam krwiaka także możemy sobie przybic piątkę z chorobami
  7. B

    Przyszle mamy ! Kwiecien 2020

    Może mdlosci na dniach ustąpią. O cukrzycy wiem od września. Niestety nie znam płci. Dzidzia nie chciała się pokazać na prenatalnych. W środę jadę na wizytę to może coś będzie widać
  8. B

    Przyszle mamy ! Kwiecien 2020

    Tak mdlosci ustępuja choć muszę przyznać że nie miałam dużego problemu. Zdrowo się odzywiam jak nigdy w życiu. Mam cukrzyce ciazowa i muszę pilnować diety
  9. B

    Przyszle mamy ! Kwiecien 2020

    Czesc, można dołączyć? Mam termin na 27 kwietnia
  10. B

    kwietniowe mamy 2020

    :)
  11. B

    kwietniowe mamy 2020

    To może wejdziemy na ten drugi wątek kwietniowy? Mało kto tam się udziela może to rozkrecimy?
Wróć
Do góry