• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Wyniki wyszukiwania dla pytania: *

  • Użytkownicy: Paulina 28
  • Treść: Tematy, Wpisy
  • Sortuj według data
  1. P

    Listopadowe mamy 2020

    Cześć, dziewczyny mam pytanie czy w danej sytuacji w której sie znajdujemy walka z koronawirusem robicie badania w labolatorium?
  2. P

    Listopadowe mamy 2020

    W 2 trymestrze bedzie juz lepiej kochana, w 1 ciazy mialam to samo okropnie reagowalam na zapachy ale konczylo się wymiotami teraz na szczęście konczy sie nudnosciami. Na szczęście juz 27 kwietnia zaczynam 2 trymestr już sie nie moge doczekac.
  3. P

    Listopadowe mamy 2020

    Wszystkiego Najlepszego spelnienia marzeń
  4. P

    Listopadowe mamy 2020

    Dziewczyny co do zapachow mam to samo.... Nawet jezeli ktos otworzy lodowke masakra.... Gotowanie obiadow to tez koszmar mimo ze musza byc otwarte wszystkie okna, odrzucilo mnie od obiadow, mięsa itp. Jem tylko pieczywo z dzemem lub almette i platki kukurydziane lub owsiane i tak moje menu...
  5. P

    Listopadowe mamy 2020

    Mam pytanie, kiedy planujecie zaczac robic wyprawke dla dziecka? Myslalyscie moze juz o wozkach?
  6. P

    Listopadowe mamy 2020

    Dziękuję bardzo 😊
  7. P

    Listopadowe mamy 2020

    Witajcie dziewczyny, Termin mam na 04 listopada, jest to moja druga ciąża dokladnie jestem w 8 tygodniu ciazy 😁
Wróć
Do góry