Używasz bardzo starej przeglądarki. Nasza strona (oraz inne!) może nie działać w niej dobrze. Naprawdę czas na zmianę na przeglądarkę, która będzie bezpieczna i szybka, na przykład darmowego Firefox, albo darmową Operę. Obie są bardzo szybkie, bezpieczne i wygodne.
W 2 trymestrze bedzie juz lepiej kochana, w 1 ciazy mialam to samo okropnie reagowalam na zapachy ale konczylo się wymiotami teraz na szczęście konczy sie nudnosciami. Na szczęście juz 27 kwietnia zaczynam 2 trymestr już sie nie moge doczekac.
Dziewczyny co do zapachow mam to samo.... Nawet jezeli ktos otworzy lodowke masakra.... Gotowanie obiadow to tez koszmar mimo ze musza byc otwarte wszystkie okna, odrzucilo mnie od obiadow, mięsa itp. Jem tylko pieczywo z dzemem lub almette i platki kukurydziane lub owsiane i tak moje menu...