Używasz bardzo starej przeglądarki. Nasza strona (oraz inne!) może nie działać w niej dobrze. Naprawdę czas na zmianę na przeglądarkę, która będzie bezpieczna i szybka, na przykład darmowego Firefox, albo darmową Operę. Obie są bardzo szybkie, bezpieczne i wygodne.
Nie wiem czy nie można ale osobiście jem to na co mam ochotę i nie czytam czy mogę czy nie po prostu jem 😁 bo jakby tak czytać to nic nie wolno 😉 jedź na zdrowie 😊
Jestem po wizycie badania w porządku dalej infekcję mam i przez to krocze boli dalej antybiotyk 19t0d i 2kg na plusie 😉 no mój bąk codziennie po kilka razy musi mnie skopać i już mąż ładnie wyczuwa ruchy 😁
Pamiętam że brałam antybiotyk dopochwowo i maść ale w ogóle to nic nie pomagało ledwo wtedy chodziłam cały 9 miesiąc 😥 ale już zauważyłam że zaczyna mi puchnąć warga więc znowu się zaczyna a tu dopiero 2 trymestr 😵 zobaczę co mi w czwartek powie gin
Dziewczyny czy któraś ma podobną przypadłość jak opuchnięte wargi sromowe ból krocza? Z córką jak byłam w ciąży w trzecim trymestrze zrobił mi się żylak sromu coś okropnego☹️ boję się żeby znowu mi się nie zrobił a to dopiero 19 tydzień. Czy któraś miała może żylaka sromu krocza w 2 trymestrze...
Kochana ja tak miałam dwa miesiące z tym walczyłam syrop jakiś brałam ale on mi w ogóle nie pomagał wprowadziłam sobie dietę ciemne pieczywo ryż kasze mniej smażonego codziennie 2 szklanki świeżego soku z jabłek 1szkl nadczo przed śniadaniem sok grejpfrutowy czasami jak mam już soku z jabłek...
Ale za to jaki ładny finał ciąży będzie ☺️ niby witaminy się łyka to jakaś poprawa cery powinna być.... No u mnie wręcz cera jak u dziecka gładziutka i zero syfkow poprawiła się ☺️
Kochana dzieci różnie rosną w brzuszkach mam dwójkę bąków syn wyprzedzał o 2 tyg a córa o tyg a i tak jedno i drugie urodziło się w 39 tygodniu w swoim odpowiednim czasie a ostatnio porównywałam sobie ich wagę po połówkowym syn w 21 tyg ważył 466g a córka 614g więc to zależy od dziecka ☺️
Moja siostra ma ostre migreny a zaczynają jej się przed okresem aż wymiotuje kontaktu z nią zero teraz nawet na takie specjalne masaże chodzi żeby jej chodź trochę ból uśnieżyć więc szczerze Współczuję migren!
No w końcu dałaś znać! Super cieszę się 🤩 ja termin z om 12.03 zaś z usg 08.03 więc podobnie mamy 😊 mnie ostatnio kilka dni pod rząd głowa bolała że tylko kawa mi pomagała a dziś strasznie krocze mnie ciągnie chyba się przemęczyłam normalnie już bym spać poszła a dzieci szaleją że nawet położyć...
Domyślam się 😊 tak z synem w 16tyg a z córką w 15 tyg już czułam i teraz też w 15 tyg już poczułam i z tygodnia na tydzień coraz wyraźniejsze i mąż poczuł jak rękę przyłożył 😊 wiadomo jak ruchy czujemy to mamy tą pewność że wszystko w porządku jest 😊
Tak jest według aplikacji i nie które tak liczą ja liczę tydzień skończony tak jak dziś mam 17t 0d więc mam ukończony 17 tydzień a moja gin że 18 aktualnie się zaczął i tak mi w karcie zaznacza
Jutro kończę 17 tydzień apetyt spory brzuch również dzień w dzień boli mnie krocze i szwy po wcześniejszych porodach sn już od półtora tygodnia tak się męczę a teraz katar złapałam i ledwo żyję 🤪
Ja mam już dwójeczkę parkę❤️ dokładnie 3latka syn i 17 miesiecy córcia a teraz nie wiadomo co będzie na połówkowym się dowiem może 😊 chodź mam przeczucie że będzie chłopiec okaże się czy się nie pomyliłam 😊
Ja już od tygodnia czuje kilka razy w ciągu dnia a u mnie 16t2d z początku właśnie to takie łaskotanie delikatne smyranie na podbrzuszu później coraz wyraźniejsze będą ruchy 😊
U mnie nie wiadomo co będzie pewnie dopiero na połówkowym się dowiem no i u mnie 16t1d i 3 ciąża a brzuch spory zwłaszcza jak coś zjem to już w ogóle 🤭 o matko jaka waga! Ale cesarkę miałaś tak?