• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Wyniki wyszukiwania dla pytania: *

  • Użytkownicy: Kaati7278
  • Treść: Tematy, Wpisy
  • Sortuj według data
  1. K

    Czerwcowe mamy 2021

    Dziekuje Ci z calego serca.
  2. K

    Kto po in vitro?

    Dziewczyny, posylam Wam mnostwo pozytywnej energii w Waszych zmaganiach z in vitro. Wiem, ze szlyszalyscie to wiele razy ale nie wolno Wam sie nigdy poddawac. Mowie to jako weteranka in vitro, po 9 transferach zarodkow, ktore skonczyly sie ciaza pozamaciczna i niklym cieniem bety w ciazy...
  3. K

    Czerwcowe mamy 2021

    Czesc dziewczyny, bardzo sie ciesze, ze moge dolaczyc do grupy. Dlaczego? Po 5 latach staran o dziecko, w tym bardzo dlugim programie in vitro, w ktorym mielismy 9 zarodkow, ktore daly jedna ciaze biochemiczna i jedna pozamaciczna, stracilam nadzieje, ze bede kiedys w ciazy. I kiedy...
Wróć
Do góry