Używasz bardzo starej przeglądarki. Nasza strona (oraz inne!) może nie działać w niej dobrze. Naprawdę czas na zmianę na przeglądarkę, która będzie bezpieczna i szybka, na przykład darmowego Firefox, albo darmową Operę. Obie są bardzo szybkie, bezpieczne i wygodne.
Hej może któraś tak miała :) Staram się o dzidziusia z partnerem jestem po 3 inemilacji miesiąc ponad sobie odpuściliśmy i wzięłam duphaston tak jak lekarz kazał zawsze 2x1 przez 10 dni dzisiaj mija 11dzien od ostatniej tabletki nie wiem co się dzieje zawsze dostawałam 2 lub 3 dnia miesiączkę a...
Pani z punktu pobrań mi doradziła żebym jutro zrobiła betę bo trochę za wcześnie a zawsze 1 dzień do przodu a później mam urlop nie będę miała kiedy zrobić więc w sobotę będę miała wynik więc dam Wam znać ❤️
Hej Dziewczyny tak się zastanawiam czy testować jutro bo to będzie 11 dzień po inseminacji a 13 od zastrzyku jak myślicie testować czy jeszcze poczekać?
Hej Dziewczyny wracam do Was dzisiaj miałam monitoring prawy jajnik pęcherzyk 20mm lewy pęcherzyk 21mm w sobotę mam zrobić zastrzyk Ovitrelle a w poniedzialek mam inseminacje. Jak myślicie nie za późno będzie?
Hej jestem po inseminacji miałam zastrzyk Ovitrelle 7.06(16dc) 9.06(18dc) isemilacjia . 22.06(31dc) robiłam z krwi test hcg wyszło poniżej 2.3 do tej pory nie dostałam okresu czy mogę być w ciąży jest możliwość jakaś że za wcześnie zrobiłam? dodam jeszcze że boli mnie jajnik z prawej strony...
Nie dziękuję może wkoncu po ponad 3 latach uda się :) ale tak dziwnie czuje jajnik brawy od czasu do czasu jakby pobolewał za pierwszym razem tak nie miałam nie nastawiam się :)