• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Wyniki wyszukiwania dla pytania: *

  • Użytkownicy: Starajacsie
  • Treść: Tematy, Wpisy
  • Sortuj według data
  1. S

    Marcowe mamy 2023

    Hej . Dziewczyny pomóżcie .. Jestem po punkcji , być może w poniedziałek transfer.. dziś badałam progesteron u wynosi on 112ng/ml. Czy nie jest on za wysoki ? 🥺
  2. S

    Kto po in vitro?

    Dziewczyny pomóżcie !! Wykupiłam gonal f 900 , wracając od lekarza nie włożyłam do do lodówki tylko do szafki z lekami... Po dobie dopiero wzięłam opakowanie do ręki aby je przeczytać i tam było napisane Przechowywać w lodówce i włożyłam.. Czy ten lek się nie popsuł ?
  3. S

    Zivafert - nowy lek zamiast ovitrelle

    Tym cyklem i tymi samymi dawkami pęcherzyk już nie pękł .
  4. S

    Zivafert - nowy lek zamiast ovitrelle

    Drugi cykl z kolei letrozole na wywołanie owulacji , jeśli pęcherzyki urosną 2 x Zivafert + 1 x Ovitrelle
  5. S

    Zivafert - nowy lek zamiast ovitrelle

    Tak . Od razu dwie dawki + Ovitrelle i w końcu się udało ,że pęcherzyk pękł , ale niestety nie udało się zajść. Kolejna próba i kolejne takie same dawki dostałam
  6. S

    Zivafert - nowy lek zamiast ovitrelle

    U mnie też endometioza . Torbiel endometrialna , ale nie na tyle duża żeby coś z nią robić do tego Hashimoto.
  7. S

    Zivafert - nowy lek zamiast ovitrelle

    Hej. Jestem właśnie po 2 dawkach zivafert i 1 dawce Ovitrelle . U mnie jest problem w tym ,że pęcherzyki nie pękają. W poprzednim cyklu miałam 2 dawki Ovitrelle i pęcherzyk nie pękł.
  8. S

    Letrozole a brak owulacji

    Dziękuję za odpowiedź. Mam 12dc , wczoraj w 11 były na monitoringu 3 pęcherzyki w prawym 16x9 , 14,8x9,4 , 12,3x8,5 endometrium zaś 5,7. Lekarz kazał się zgłosić jutro , aby podjąć decyzję o zastrzyku , ale z racji tego ,że klinika jest daleko nie mam jak dojechać. Wizyta planowana dopiero w...
  9. S

    Letrozole a brak owulacji

    Hej. Mam pytanie , czy po letrozolu zawsze konieczny jest zastrzyk Ovitrelle ? Czy pęcherzyki mogą pęknąć bez zastrzyku?
  10. S

    Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

    Hej . Dziewczyny czy któraś z Was miała ten sam problem i te same leki . Po wizycie wyszło ,że jest brak owulacji , dostałam dupahaston na wywołanie miesiączki oraz letrozol na wywołanie owulacji . Czy te leki pomagają ?
  11. S

    Kto po in vitro?

    Czy któraś z Was leczyła się może w Salve Medica w Warszawie ?
  12. S

    Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

    Staramy się od 2 lat i niestety nic.. :( Już tracę nadzieję . Byliśmy na pierwszej wizycie niepłodnościowej , u męża wyniki ok . Ja dostałam masę badań do robienia .
  13. S

    Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

    Cześć. Mam pytanie , czy któraś z Was ma Hashimoto i robiła iui ? U nas lekarz to zaproponowała i nie wiem co myśleć..
Wróć
Do góry