witam jestem bardzo szczesliwa dotarla do mnie paczuszka z
plecakiem ,farby,nozyczki,zeszyty,bloki,kredki,oraz piornikiem z calego serca dziekuje pani x az mi lzy pociekly jak wielkie serce maja mamy a moj synek poprostu niewiezyl strasznie sie cieszyl najbardziej z plecaka zawsze chcial taki...