Używasz bardzo starej przeglądarki. Nasza strona (oraz inne!) może nie działać w niej dobrze. Naprawdę czas na zmianę na przeglądarkę, która będzie bezpieczna i szybka, na przykład darmowego Firefox, albo darmową Operę. Obie są bardzo szybkie, bezpieczne i wygodne.
Tylko pytanie czego ona sie boi? bólu?, tego ze nie bedzie kontrolowac siebie? Czy moze tego ze boi sie co bedzie potem? CC nei jest rozwiazaniem do konca po nim tez boli i to bardzo. Moz ema bardzo niski prog bolu? i wtedy wystarczy znieczulenie zewnatrzoponowe ktore nawepno duzo pomoze. J abym...
Nie uzywamy na codzień żadnych kremów bo chcmey aby skóra oddychała, niesttey sdażają nam sie odparzenia nwet wietrząc pupcię, sudokrem na te 2 ostatnie pomógł szybko pewnei zawartości cynku, ma przyjemny zapach nie drażniący a jednak taki przyjemny. Konzystencja kremu nam akurat odpowiada, nei...