Używasz bardzo starej przeglądarki. Nasza strona (oraz inne!) może nie działać w niej dobrze. Naprawdę czas na zmianę na przeglądarkę, która będzie bezpieczna i szybka, na przykład darmowego Firefox, albo darmową Operę. Obie są bardzo szybkie, bezpieczne i wygodne.
Oczywiście mówię sobie, że rzucę, jak zajdę w ciążę ale... Z kolei naprawdę boję, że jak zajdę w ciążę to zauważę to dopiero po 3 miesiącach... W mojej rodzinie raczej pierwszy trymestr nie daje wyraźnych objawów... No a dziecko w tak ważnym etapie rozwoju już będzie niedotlenione :(
Ja sama chciałabym karmić piersią, ale rozumiem czemu pewne panie się na to nie decydują. Jeszcze w życiu się żadnej koleżanki nie spytałam, jak karmi i nie robiłam jej wyrzutów. Po pierwsze - to przecież widać, co niesie dziecku, nie ma po co się pytać i truć d...
No niestety tak czasem bywa, zwłaszcza u chłopców. Sama nie wiem czemu tak się nadal dzieje, bo teraz rodzice gadają non stop do dzieci (nie to, co dawniej bywało, że były pozostawiane same sobie), więc powinny się też szybciej uczyć.
Jestem ciekawa, jak teściowa (bardzo wierząca) zareaguje gdy jej powiemy że dzidziusia nie ochrzcimy... Chyba wyjdzie z siebie :D Niestety jestem osobą która kompletnie się nie przejmuje tym, co tacy ludzie uważają.