Używasz bardzo starej przeglądarki. Nasza strona (oraz inne!) może nie działać w niej dobrze. Naprawdę czas na zmianę na przeglądarkę, która będzie bezpieczna i szybka, na przykład darmowego Firefox, albo darmową Operę. Obie są bardzo szybkie, bezpieczne i wygodne.
Dziewczyny a ja nawet bety nie robiłam... :):ale jutro na wizycie powiem żeby mnie wybadal ginekolog z każdej strony skąd te plamienia bo nie dadzą mi spokoju :P
Dorota_87 a ja juz sama nie wiem co czuje :( w ciazy która poronila miałam kompletnie zero objawów i plamienie w tej w sumie doszły te plamienia i bolace piersi które w sumie raz bolą a raz nie wiec nie wiem czy już nie jestem przewrazlowiona na tym punkcie... oby do jutra :)
Tez mam plamienia na początku jasny brąz teraz ciemny.. jestem w 5t3d biorę duphaston i mam odpoczywać no ale przy 2.5 latki to tak na swą razy się da .. juz tydzień biorę tabletki ale plamienia zamiast się pomniejszyc to się powiekszyly. . Jutro wizyta u gin zobaczymy co dalej...
Hej dziewczyny :) ja jestem w 5t3d termin na 01 lipca... na pierwszej wizycie byłam w 4t4d ale tylko dlatego tak wcześnie bo od dnia spodziewanej miesiaczki mam brazowe plamienia wiec dostałam duphaston 2x1... następna wizyta miała być na 17.11 ale nie wytrzymam tyle w niepewności wiec ide...