Hej karolask87 i gratuluje :* :) no ja jestem już w 29 tygodniu ciąży , bo od 4 miesiąca dopiero zaczęłam tu chodzić do ginekologa i załatwiać wszystko tak to chodziłam w Polsce :) badania krwi i grupę krwi już robiłam, glukozę tez teraz tylko czekam na wizytę u ginekologa 15.01 i własnie na ta...