• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Wyniki wyszukiwania dla pytania: *

  • Użytkownicy: nanajka
  • Sortuj według data
  1. N

    poród - szpitale

    rodziłam naturalnie w USK w sierpniu, bylo ok, choc pani na rejestracji na dobry wieczor (3 w nocy) nie byla zbyt mila i chciala mi wmowic ze "wydaje mi sie iz rodze a czop odchodzi na 2 tygodnie przed porodem" ale potem wszystko potoczylo sie dobrze czyli porodowka i czekanie na rozwarcie...
Wróć
Do góry