Jejku dziewczyny, ale się rozpisałyście, za rzadko tu chyba zaglądam :)
Venicee oby już wszystko było dobrze.
Karolina.w22 strasznie mi przykro :( trzymaj się jakoś :(
Dziewczyny pisałyście o pobolewaniu podbrzusza i kłuciu, tez ostatnio tak miałam i aż się zmartwiłam ale jakoś mineło, mam...