Używasz bardzo starej przeglądarki. Nasza strona (oraz inne!) może nie działać w niej dobrze. Naprawdę czas na zmianę na przeglądarkę, która będzie bezpieczna i szybka, na przykład darmowego Firefox, albo darmową Operę. Obie są bardzo szybkie, bezpieczne i wygodne.
Ja jestem Paula, w kwietniu skończę 20 lat i już planuje dzidziusia :)
Ja wolę mieć dzieci będąc jeszcze młoda. Nie jestem typiarą, która musi się wyszaleć w klubach/ na imprezach. Ja jestem typem dziewczyny rodzinnej.
Mam nadzieje, ze jeszcze w tym roku dołączę do tytułu bycia mamą :)
No to było to pierwsze siusiu, specjalnie nie szlam do toalety, tylko trzymałam aż wróce z apteki :D Stresuje się tylko kiedy się kłócę z chloapkiem, ale dużo było takich sytuacji i zawsze dostawałam okres
W sumie to był tak jakby poranny mocz :D Bo jak tylko się obudziłam coś okolo 12 to poszłam od razu do apteki i jak wróciłam od razu zrobiłam test.
Przeważnie mam regularne. Czasem mi się spoznia 2/3 dni, a teraz jestem zdziwiona bo juz 8 dzień leci
Hej, potrzebuje rady :) W sobotę 15 grudnia odbyłam z chłopakiem stosunek. Okres powinnam dostać 22 grudnia. W pierwszy dzień okresu bolały mnie tylko jajniki. Później przez kilka dni nic mnie nie bolało. Myślałam po prostu, że spóźnia mi się okres. I jakoś od 4 dni non stop bolą mnie jajniki i...