• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Wyniki wyszukiwania dla pytania: *

  • Użytkownicy: lili_123
  • Sortuj według data
  1. lili_123

    ☀️ W czerwcu cicha iskra płonie, w lutym maleńkie chwycą dłonie 🕊️

    Dziewczyny pytam was bo jesteście zdecydowanie bardziej doświadczone i może mi coś rozjaśnicie. Wczoraj miałam 14 DC(cykle mam 28 dniowe regularne) i były wczoraj i przedwczoraj mocne kłucia jajnika śluz płodny tylko raz zauważyłam a tak to cisza. Starania były wczoraj i przedwczoraj. Jednak...
  2. lili_123

    Czy to śluz płodny? (Zdjęcia)

    Czy to śluz płodny? Aktualnie 14 DC cykle mam 28 dniowe regularne odstawiłam tabletki anty pół roku temu i bezskutecznie staramy się o dziecko. Wczoraj czułam kłucie jajnika mocne szyjka uniosła się ale nie obserwowałam śluzu płodnego dziś rano też przy samobadaniu czy na bieliźnie jednak nagle...
  3. lili_123

    ☀️ W czerwcu cicha iskra płonie, w lutym maleńkie chwycą dłonie 🕊️

    Też tak mam identycznie ale u mnie podobno to wynika z tyłozgięcia macicy potwierdzone przez mojego gin 🤔
  4. lili_123

    ☀️ W czerwcu cicha iskra płonie, w lutym maleńkie chwycą dłonie 🕊️

    U mnie po okresie do około 12 DC szyjka nisko czuć ja na wysokości połowy palca max. Od 12 DC wysoko uniesiona i utrzymuje się dość wysoko opada kilka dni przed okresem. Teraz mam właśnie 12 DC szyjka się uniosła ale śluz nie jest płodny i to samo miałam w poprzednich miesiącach :( cokolwiek...
  5. lili_123

    ☀️ W czerwcu cicha iskra płonie, w lutym maleńkie chwycą dłonie 🕊️

    Ogromne gratulacje cudownie 😍😍!🌈 Można wpisać mi @ już dziś na dobre cieszę się że nie musiałam długo czekać i że zaraz nowa szansa również pokładam ogromne nadzieje w lipcu i liczę że będzie dla nas szczęśliwy - w lipcu moje urodziny i synka 😁
  6. lili_123

    ☀️ W czerwcu cicha iskra płonie, w lutym maleńkie chwycą dłonie 🕊️

    Juz nic z tego właśnie @ się zaczyna rozkręcać 😭 już nie rozumiem tych testów co cykl takie jazdy dopóki nie zobaczę kreski jak namalowanej markerem to już wierzyć nie będę 🫣
  7. lili_123

    ☀️ W czerwcu cicha iskra płonie, w lutym maleńkie chwycą dłonie 🕊️

    Od dwóch dni wychodzi tak cały czas a niektóre wychodzą niemal białe mimo że czułość 10 :/ mam złe przeczucia
  8. lili_123

    ☀️ W czerwcu cicha iskra płonie, w lutym maleńkie chwycą dłonie 🕊️

    Takie coś co chwilę wychodzi na żywo dużej bardziej widoczne i nic nie ciemnieje :(
  9. lili_123

    ☀️ W czerwcu cicha iskra płonie, w lutym maleńkie chwycą dłonie 🕊️

    Witam wszystkich miałam dziś wstawić zdjęcie testu ale nie ma sensu 2 dni do okresu a test dalej biały jedyne co to ma bobo teście płytkowym (czułość 25) wyszła druga kreska ale po ok 10 minutach... Na facelle dalej dziwne cienie... To na pewno nie to 😢
  10. lili_123

    ☀️ W czerwcu cicha iskra płonie, w lutym maleńkie chwycą dłonie 🕊️

    Ja już boje się nastawiać naczytałam się że wysoka szyjka może znaczyć ciążę (zawsze przed @ miałam niziutko) teraz lekko dosięgam głupi człowiek się nakręca 😭
  11. lili_123

    ☀️ W czerwcu cicha iskra płonie, w lutym maleńkie chwycą dłonie 🕊️

    Robiłam bobo jeden o czułości 10 drugi 25
  12. lili_123

    ☀️ W czerwcu cicha iskra płonie, w lutym maleńkie chwycą dłonie 🕊️

    23 maja... Przeczucie mówi że nic z tego 😒
  13. lili_123

    ☀️ W czerwcu cicha iskra płonie, w lutym maleńkie chwycą dłonie 🕊️

    Witam się w ten pochmurny dzień, odebrałam testy z paczkomatu i od razu zatestowalam 4 dni do okresu i widzę biel 😭 chyba już można spisac cykl na straty
  14. lili_123

    Czy widac cokolwiek?

    Nie było monitoringu więc mogę tylko zgadywać według moich objawów powinno być 9/10 dni po
  15. lili_123

    Czy widac cokolwiek?

    Zrobiłam wczoraj test facelle.paskowy i wydaje mi się że była jakaś poświata kreski dziś zrobiłam z porannego moczu ten sam test i kreskę już widziałam bez ogromnego przyglądania się po 10 minutach trochę zbladła mam wrażenie ale dalej widać na żywo że coś jest (odcień różowy na żywo nie szary...
  16. lili_123

    Pytanie do osób bardziej doświadczonych

    Miałaś już cienie ktore nic nie znaczyły? Ja na kilka miesięcy starań zawsze czysta biel i nic poza tym i to pierwszy raz gdy coś przebija dlatego mam nadzieję. Zrobię pojutrze test znowu jakby było ciemniej to w piątek beta 🤞
  17. lili_123

    Pytanie do osób bardziej doświadczonych

    Jestem w szoku i teraz mam jeszcze więcej pytań. Dziś od nowa ból piersi i dziwne uczucie nadwrażliwości w sutkach typowe u mnie w ciążach poprzednich nie do podrobienia... Zrobiłam z głupoty rano test negatywny raczej. Zrobiłam drugi z facelle paskowy wieczorem teraz i pojawił się różowy cień...
  18. lili_123

    Pytanie do osób bardziej doświadczonych

    Racja dzięki 😁 Właśnie zamierzam jutro skoczyć i się zastanawiałam czy facelle lepsze czy pinki
  19. lili_123

    Ciąża czy nie?

    Trzymam kciuki daj znać koniecznie po wynikach 😁
  20. lili_123

    Pytanie do osób bardziej doświadczonych

    A odczuwasz ból piersi cały czas? Mi się wydaje że dziś trochę mniej niż wczoraj więc od razu trace nadzieję.. jedyne co to szyjka mnie zastanawia bo zawsze po owu była twarda i łatwa do zlokalizowania
  21. lili_123

    Ciąża czy nie?

    Ja jestem po 2 ciążach i nigdy mi się nie przydarzyło żeby była kreska na teście kiedy w ciąży nie byłam więc myślę że musi być coś na rzeczy 😁
  22. lili_123

    Ciąża czy nie?

    Wieczorem stężenie beta HCG w moczu może być mniejsze ze względu na przyjmowana ilość płynów w ciągu dnia. Jesteś po terminie miesiączki czy przed? Najlepiej podejść w poniedziałek na betę i powtórzyć ja po 48 godzinach i będzie pewność ☺️
  23. lili_123

    Pytanie do osób bardziej doświadczonych

    Szyjka nadal wysoko dużo śluzu białego kleistego wczoraj mocny ból piersi dziś wychodzi 6 dzień po owulacji nie wiem kiedy zrobić pierwszy test albo od razu iść na betę lepiej 🤔
  24. lili_123

    Pytanie do osób bardziej doświadczonych

    Ginekolog mówiła mi że przed okresem szyjkę czuć nisko i jest twarda jak czubek nosa. Moja jest wysoko i miękka
  25. lili_123

    Pytanie do osób bardziej doświadczonych

    Dodam że w poniedziałek zaczął bardzo kłuć mnie prawy jajnik i do dnia dzisiejszego kłuje dodatkowo czuje dziwnie ciągnięcie w podbrzuszu
  26. lili_123

    Pytanie do osób bardziej doświadczonych

    Jeśli w niedzielę doszłoby do zapłodnienia to dziś środa jaka powinna być szyjka w badaniu? Badam szyjkę dopiero 3 cykl. W Niedziele i poniedziałek śluz byl płodny typowo we wtorek zaczął być biały dziś nadal taki jest. W niedzielę szyjka była uniesioną ale niżej dziś dzisiaj i dość miękka a...
  27. lili_123

    Szybka owulacja czy to możliwe?

    Dla porównania test na górze był robiony ok 36 godzin temu a ten na dole dzisiaj wczoraj był test koloru pomiędzy tym na górze a tym na dole. Czy w takim razie to by się pokrywało z dzisiejszymi objawami owulacji?
  28. lili_123

    Szybka owulacja czy to możliwe?

    Ginekolog mówiła mi że po odstawieniu mogę mieć nieregularne cykle stąd taka moja myśl że może coś się poprzestawiało i cykl będzie właśnie krótszy. Jeśli w tym cyklu się nie uda to zakupie termometr może to coś rozjaśni. Test owu robiłam cały cykl codziennie i przyznam że nawet przed 6 laty...
  29. lili_123

    Szybka owulacja czy to możliwe?

    Antykoncepcje brałam 6 lat więc już nie pamiętam ale raczej standardowo 27-28 dni
Wróć
Do góry