Używasz bardzo starej przeglądarki. Nasza strona (oraz inne!) może nie działać w niej dobrze. Naprawdę czas na zmianę na przeglądarkę, która będzie bezpieczna i szybka, na przykład darmowego Firefox, albo darmową Operę. Obie są bardzo szybkie, bezpieczne i wygodne.
Hej a ja ostatnia 6.12 a okazało się że ciąża jest młodsza niż wychodzi z ostatniej miesiączki 🙄mi się przesunęła owulacja i potem lekarz według wielkości zarodka obliczył że musialam zajść w ciążę koło 28 grudnia 🙄no cóż 🙂teraz mam 12+1🙂dlatego nie zawsze się liczy od miesiączki ostatniej🙂
Ja też mam termin na 20.9 ale z usg nie z OM 🙂miałam opóźniona owulacje 🙂ja jeszcze badań nie miałam będę mieć za tydzień 🙄też mam nadzieję że będzie wszystko ok 🙂mam 35 lat więc się trochę martwię 🙄a jak u Ciebie przebiega ciąża mdlosci bóle brzucha są?
Haha😂skaplikowane ale ja idę teraz w poniedziałek i dokładniej będę wiedzieć co i jak bo przy moich nieregularnych okresach owulacja się przesunęła i zarodek jest młodszy a lekarz chyba podał datę porodu według ostatniej miesiączki 🙂
Haha to skaplikowane bo patrząc na miesiączkę ostatnia powinnam być już dalej ale okazało się że owulacja się przesunęła i na usg wyszło że zarodek jest młodszy 🙂
Hej jestem nowa 🙂witam 🙂ja mam termin na 9wrzesnia wstępnie 🙂jestem w 8tyg3dniu i ciągłe mdłości 🤮masakra a myślałam że w trzeciej ciąży mnie nie dopadną a tu masz 🥺2 lata staraliśmy się o trzecie dziecko i nareszcie 💗oby tylko wszystko było dobrze 😔a u was jak przechodzicie te początki są tu...