Ja też nie ogarniam, tym bardziej, że mapowanie HPV też było pozytywne, więc wirusa na pewno mam i został wykryty.
Z tym, że mój lekarz mi powiedział, że w wycinkach właśnie może wyjść różnie- albo nic, albo to samo, zdarza się też tak jak pisała Asiaxz, że wychodzi gorzej.
Ja to...