reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

11 miesieczniak nie chce jesc

natunia

12 czerwiec 2008
Dołączył(a)
10 Październik 2007
Postów
151
Miasto
UK
prosze pomozcie mi bo jestem kompletnie zrezygnowana
moja 11 miesieczna dziewczynka nie lubi jesc,w ciagu dnia zjada np 1 jogurt i 1 banana a wnocy 1 butelke mleka

probowalam wszystkiego bez skotku jak tylko widzi jedzenie to placze

co ja mam zrobic?w wieku 3 miesiecy wazyla 5kg a teraz tylko 7kg a ostatnio znowu spadla na wadze :-:)-:)-(
 
reklama
nie wiem jak Ci poradzić bo moja mała ma zaniedługo 5 miesięcy i waży troche ponad 8 kilo. Co lekarz na to?? moge ci pomóc tylko wsparciem i polecieniem strony www.dziecko24.pl lekarz udzieli Ci odpowiedzi w ciągu godziny. Powodzenia, napisz co z tego wynikło.
 
Mój synek ma 16 miesięcy i wazy 7400 ale uwielbia jeść...............powinnaś pósć do pediatry............my idzimey na badania do szpitala bo tak mało waży Olinek a je dobrze
Grunt to zmlezc dobrego lekarza ktory porobi badnia
 
spróbuj urozmaicić dania, zagęszczać zupy kaszką żeby były bardziej syte, dawaj owoce, są słodkie więc może się uda. Zauważyłam, że dzieci też uwielbiają obiady na kaszy jęczmiennej. Ja bym się bała że tak nie je. A ile mleka wypija? I od dawna tak jest?
 
prosze pomozcie mi bo jestem kompletnie zrezygnowana
moja 11 miesieczna dziewczynka nie lubi jesc,w ciagu dnia zjada np 1 jogurt i 1 banana a wnocy 1 butelke mleka

probowalam wszystkiego bez skotku jak tylko widzi jedzenie to placze

co ja mam zrobic?w wieku 3 miesiecy wazyla 5kg a teraz tylko 7kg a ostatnio znowu spadla na wadze :-:)-:)-(
wiesz moim zdaniem to chyba zabkowanie-jesli niechec do jedzenia utrzymuje sie dluzej niz 4 dni-zglos sie do pediatry.jesli nie udzieli Ci odpowiedniej porady,zglos sie do kolejnego-czasem nawet doktor moze wysunac zla diagnoze-ale nie szkodzi zapytac sie o rade kolejnego.
Moj Yasin mial niechec do jedzenia,przez pare dni,a po tym wszystkim wyszedl pierwszy zabek.
i przy kolejnym zabku bylo to samo.
Natunio-staraj sie zageszczac na noc mleko,a z rana podaj mleko zageszczone kaszka-np.truskawkowa.
Przy Twoim obiedzie posadz ja kolo siebie-a napewno wyciagnie raczke po jedzenie,gdy zobaczy jak mamusia i tatus chetnie jedza.
U mnie to podzialalo.
Powodzenia.
PS.napisz co zdjagnozowali lekarze
 
Moja corcia ma teraz prawie osiem i tez ostatnio grymasi i nie chce mleka pic. Bylismy u pediatry i troche za malo przybrala. Lekarka powiedziala ze jesli jeszcze sie to utrzyma do nastepnej wizyty to trzeba bedzie morfologie zrobic bo moze ma za malo zelaza i dlatego wystepuje brak apetytu. Pozdrawiam, Ania
 
Mój syneczek ma 2 m-ce skonczone i zauwazylam u niego brak apetytu. Wazy 5400 ale boje się czy teraz mu nie spadnie waga. Czasem zje duzo, czasem bardzo mało i przerwy czasem ma duże, az sie boję jaki z niego będzie niejadek..:-(. Ale za niedlugo robie mu morfologię przed drugim szczepieniem więc sie okaże co i jak. A poza tym to zauwazylam że sie strasznie slini, i wklada cale piąstki do buzi i pociera strasznie, az się boję czy jakieś ząbki mu sie nie pojawią za niedlugo:-pPodobno to mozliwe..Mojej siostry coreczka miała pierwsze zabki jak mala skonczyla 3 m-ce:-D Dwa za jednym razem wychodziły :tak:
 
mam dokładnie taki sam problem moja córcia też ma 11 miesiecy i chyba jadłowstręt toleruje tylko kaszkę rano i wieczorem ale i to z bólami jak podchodzę do niej z łyżką jedzenia dostaje spazmów mam dość boję się że się rozchoruje nie wiem co robic czy Tobie udało się dojść co jest powodem takiej niechęci do jedzenia? badania miała robione i wszystko wyszło dobrze
 
Natunia, a może przejdź sie do lekarza? U nas wtedy wyszło z morfologii, że mały ma mało żelaza...ma kropelki Hemofer...musze je podawac aż do poszerzenia diety...To też wplywa na brak apetytu..A w ogóle sa też podobno jakieś kropelki na apetyt u dzieci..;-)
Te zdjecia w sygnaturce to Twoja dzidzia? Jest przesliczna!Naprawdę!!!:)))
 
Ostatnia edycja:
reklama
Natunia witaj w klubie to straszne jak dziecko nie chce jeść, sama to teraz przezywam, człowiek jest taki bezsilny. Mój syn ma 7 miesięcy i waży 7500, nie spada z wagi, ale dużo też nie przybiera choć pediatra uważa, że jak nie spada to jest dobrze. Ale co ja przyżywam, żeby go nakarmić, te okresy występowały falami, raz je raz nie je. Ostatnio przechodzi sam siebie tłumaczę to ząbkowaniem, próbuje wszystkiego, kaszka mu nie smakuje mleko to masakra, zupke zje jako tako, a deserek zależy raz zje raz nie, za to pije herbatki lub soczki, kilka podejść z butelką zagadywanie śpiewanie, na kilka razy ale cos tam zje. Juz sił brakuje, mam nadzieję, że to minie. Wejdź sobie czasem na forum "gdy niemowlak nie jeść".:tak:Ale skoro spada z wagi, to lepiej idź do lekarza, napewno coś zaradzi, musi, przecież musi byc jakiś powód, może cos dostaniesz na apetyt.
 
Do góry