reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.

Dołączył(a)
20 Wrzesień 2023
Postów
2
Hej dziewczyny.
Dołączyłam do społeczności,bo potrzebuję jakiejś porady. mianowicie... spóźnia mi się okres 9 dni.
dwa testy negatywne (jedna kreska),jeden test jakby pozytywny (blada druga kreska). robiłam wczoraj betę z krwi,wyszła poniżej 0,5 czyli jakby brak ciąży. jednakże mówi się,że przyszła mama czuje,ze coś się zmienia w organizmie. przed spodziewanym terminem miesiączki,po współżyciu z moim partnerem,dostałam plamienia. czytając o tym doszłam do wniosku, że mogło to być plamienie implantacyjne,czyli jakieś tam zagnieżdżanie się zarodka.
pytanie moje,co uważacie w tej całej sytuacji? czy może betę zrobiłam zbyt szybko i powinnam powtórzyć? tak samo testy. dodam,że okres nigdy mi się nie spóźniał aż tyle. czasami bywało opóźnienie jedno-,max dwudniowe.
 

Załączniki

  • IMG20230918153023.jpg
    IMG20230918153023.jpg
    1,5 MB · Wyświetleń: 277
reklama
Do góry