reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

17 m-cy po porodzie plamienia bóle / nisza

Dołączył(a)
25 Maj 2024
Postów
2
Minęło 17 miesięcy od cc.
Ciągle krwawię, plamie, żadnej regularności cyklu. Bóle podbrzusza.
Miałam szereg badań, USG dopochwowe, cytologię, histeroskopie - nic nie wykazały.
Zalecono mi tab anty bez przerwy, siła rzeczy zahamowały plamienia ale ból w okolicy blizny, podbrzusza pozostał.
Co mam robić? Czy po ciąży hormony mogą aż tak się rozchwiać? Wydaje mi się że jest nisza po CC ale lekarze twierdzą ze nie.
Podczas histeroskopii widziałam na ekranie bąble powietrza tam gdzie wg mnie ich nie powinno być ale lekarz twierdzi że nie ma rozejścia blizny.
 
reklama
Babel powietrza jest normalny przy histeroskopii. Rozumiem, ze na usg nie kazdy uchwyci, bo najlepiej na poczatku cyklu, po okresie robic usg pod katem niszy. Ale przy histeroskopii lekarz naocznie by widzial ubytek w bliznie. Moga to byc tez zrosty. Pytanie, czy bylas u fizjo?
 
Pytałam lekarza o zrosty, mówił że żadne badanie ich nie wykaże. To prawda?
A jak się ćwiczy ta blizne?
Jak wygląda wizyta u fizjo urlogin?
Masują to blizne?
Dziękuję za wszystkie dotychczasowe odpowiedzi.
 
Pytałam lekarza o zrosty, mówił że żadne badanie ich nie wykaże. To prawda?
A jak się ćwiczy ta blizne?
Jak wygląda wizyta u fizjo urlogin?
Masują to blizne?
Dziękuję za wszystkie dotychczasowe odpowiedzi.
Przede wszystkim taka fizjo Cię dokładnie zbada, będzie pracować z blizna i powie Ci i pokaże, jak to robić poprawnie. Nie wiadomo, jak to u Ciebie wygląda, nikt przez internet Cie nie będzie diagnozował i mówił, jak masz ćwiczyć czy masować. Idź koniecznie do polecanej fizjo uroginekologicznej i ona Cię pokieruje.
 
reklama
Pytałam lekarza o zrosty, mówił że żadne badanie ich nie wykaże. To prawda?
A jak się ćwiczy ta blizne?
Jak wygląda wizyta u fizjo urlogin?
Masują to blizne?
Dziękuję za wszystkie dotychczasowe odpowiedzi.

To prawda. Zrosty mozna stwierdzic po wykluczeniu innych przyczyn, ale to tylko takie domysly. Bo fizycznie zrosty stwierdza sie dopiero po ponownym otworzeniu brzucha.

Moze to byc tez jeszcze endometrioza.
 
Do góry