reklama

2 MARCA URODZIŁAM MAJĘ!!!

Temat na forum 'Dzieci urodzone w marcu 2005' rozpoczęty przez Luthien, 19 Marzec 2005.

1. Luthien

Luthien Aktywna w BB

Witam!
    Ja urodziłam 2 marca 2005 sliczną córeczkę.Ma na imie Maja.Ważyła 3720g i miała 55 cm,dostała 10 pkt.
    A to moja Majeczka:

2. minozka

minozka Fanka BB :)

A ja 14.03. urodziłam drugą córeczkę Hanię, miała 52 cm długości i ważyła 3250 g

3. reklama
  4. Luthien

Luthien Aktywna w BB

Minozka gratuluję!!!

5. noelia

noelia basieńka

Hej

ja także urodziłam moją córcie 2marca o godzinie 14;30 ważyła 3680 i miała 58 cm długości .Jest bardzo kochanym dzieciątkiem.Może wymienimy się osiągnięciami naszych skarbów.
    Moja Emikcia od miesiąca raczkuje,do pewnego czasu jadła bardzo ładnie obiadki i to co poza mlekiem a teraz apetyt jej osłabł.Jestem ciekawa jak ta sprawa ma się u was?bardzo fajnie gaworzy śmieje się dużo rabi a kuku.Bardzo jestem też ciekawa ile razy śpią w dzień wasze skarby?

6. ewa26

ewa26 Fanka BB :)

Lutein my to się znamy też chyba z innego forum :)

7. oliwka29

oliwka29 marzec 05 i sierpień 07

Witam. :) Moje słońce przyszło na świat 29 marca o 4.00godz .Miała 55 cm i 3620 g .Teraz ma prawie 11  miesięcy a jak skończyła 10  miesięcy to zaczeła sama chodzić.  [​IMG] 

8. syl1982wia

syl1982wia SzczęśliwaMamaŁobuzów

WITAM JA SWOJEGO SYNKA OLIWIERA TEZ URODZILAM 2.03.2005 WAZYL 2080g, MIERZYL 47cm, I DOSTAL TYLKO1 PUNKT W SKALI APQAR ZA TO ZE MU SERDUSZKO BILO. NASZCZESCIE DZISIAJ JEST WSZYSTKO OK I JEST ZDROWIUTKI
    POZDROWIENIA PAPA :)

9. Luthien

Luthien Aktywna w BB

Witam!
    Jejku pamietam jak zakładałam ten wątek :) dużo czasu upłynęło od tamtej pory.

A oto kilka najnowszych fotek mojej Mai:

No trochę tego jest :D ale tak dawno tu mnie nie było że musiałam nadrobić zaległości ;)
    Pozdrawiam!

10. reklama
  11. magialenna

magialenna Styczniowe mamy'06

my mamy koleżanke z 02.03.2005 ;D
    ma na imie Zosia!

12. shilla72

shilla72 Fanka BB :)

to i j a sie dopisze:-)
    Wojtus 2,03,2005 waga 2420g 49dl
    pozdrawiam marcowe mamusie

Poleć forum