reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

3,5 miesieczna dzidzia, ile ml mleka?

Dołączył(a)
12 Sierpień 2014
Postów
5
Witajcie mamy :)
Moja corcia urodzila sie 30.04, jutro konczy 3,5 miesiaca. Dzis lekarz powiedziala, ze nowe pokarmy mozemy zaczac wprowadzac w 5 mscu zycia, czyli za ok dwa tygodnie... Okej, Maja jest w 4 mscu zycia ale martwiac sie, ze od jakiegos tygodnia nie przesypia nocy, gdzie wczesniej nie bylo z tym problemu, zaczelam sie zastanawiac jak patrzec na przedzial wiekowy na opakowaniu mleka? Podawac jej 120ml wg przedzialu 2-3 msce czy 150ml dla 4 miesiecznych dzieci?
 
reklama
Z tabeli wynika, że dzieci w czwartym (nie po czwartym - zauważ, że po cyfrach są kropki; 4. miesiąc, nie 4 miesiące) powinny spożywać porcje 150 ml. Ja tak właśnie karmiłam:happy2:
 
Do góry