reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

3 dzieci i jeden wózek?

Chce_byc_mama_wielu

Fanka BB :)
Dołączył(a)
13 Październik 2019
Postów
4 344
Czy jest jakiś wózek na trójki dzieci, ale taki, żeby były dwa siedziska spacerowkowe i gondolka? Co prawda to dopiero sam początek ciąży, ale już się zastanawiam jak będę chodzić na spacery czy pojadę MPK. Jak się urodzi trzecie, starszaki będą mieć 2 i 3 latka, ale nie mieszkam w centrum i malutka nie da rady pójść x km na nogach, a poza tym lubią oboje jeździć w wózku.
 
reklama
Jak sa wozki dla trojaczkow to sa w komplecie 3 gondole o 3 siedziska spacerowki. Mozna je sobie dowolnie wpinac. Najlepiej podjechac do jakiegos sklepu, ktory sie tym zajmuje.
 
A ja sobie nie wyobrażam wciągnąć wózek dla trójki do MPK 🤷‍♀️
2-latek z 3-latkiem mogą chodzić na zmianę. Ja bym kupiła normalny wózek i do niego dostawkę dla jednego dziecka.
Starszaki szybko dorosną 🤷‍♀️
No i ewentualnie można nosidło lub chustę kupić i nosić jedno dziecko .
Raz widzialam jak dziewczyna plchala wózek spacerówkę , a tam gdzie jest miejsce na kosz zakupowy to była gondola wpięta. Co prawda dla.mbie było trochę dziwne że maluszka tak nisko miala
 
To wyobraź sobie jak duży będzie wózek dla trójki. Moim zdaniem nie do ogarnięcia bez czyjejś pomocy.
Już wózek dla bliźniaków byłby wyzwaniem.
 
Według mnie jak chcesz koniecznie wózek dla trojaczków to TFK Trio Combi, ale na pewno będzie ciężki i duży więc nie wiem czy zmieści się w każde drzwi.
Ja bym albo dokupiła dostawkę dla tego co już masz, albo jak bardzo chcesz sobie kupić coś nowego to kupiła Buagaboo Donkey bo wchodzi w większość drzwi, dostawkę ma też fajną siedzącą i w razie czego zmienisz go na 1 osobowy wózek więc moim zdaniem fajnie się sprawdza w zależności od sytuacji i w sumie jak na wózek dla dwójki dzieci nie jest aż tak ciężki (15kg)
 
reklama
A może wozek bliźniaczy i dostawka dla 3 latka? Do MPK to wozek dla trojaczków nie wejdzie, nawet z podwójnym może być problem.
 
Do góry