reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

3 dzień po transferze, bóle jak na miesiączke

sara102938

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
7 Lipiec 2017
Postów
44
Witam dziewczyny. Mam takie pytanie do was. Otóż 30 kwietnia mialam transfer 1 zarodka i od wczoraj czyli od 2 dnia po transferze mam bóle w podbrzuszu raz wieksze raz mniejsze jak na miesiączke, dzwoniłam do pani doktor która wykonywała transfer i powiedziala ze przy zamrozonym zarodku to normalne i nie przejmować się i brać nospe ale ja sie martwie bo rok temu po pierwszym transferze również 1 zarodka ( była ciąża ale poronienie w 6 tygodniu ) nie mialam praktycznie zadnych bóli. Czy miała któraś z was tak jak ja? Czy to moze oznaczac ze nie udalo sie? Z tego co czytam przewaznie bóle są w 7 - 12 dniu a u mnie juz w 2 dniu. Z góry dziekuje za odpowiedzi.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Link do: Kto po in vitro?
Polecam ten wątek. Ale bólami bym się nie przejmowała bo te wszystkie leki które bierze się przy transferze mogą powodować różne zawirowania, a jak wiadomo co organizm to inaczej to przeżywa.
Trzymam kciuki za pozytywną betę ;)
 
Zagnieżdżanie się zarodka czy to in vitro czy naturalnie może przez kobiete być odczuwane jako skurcze przypominające te miesiączkowe. Gdy są bardzo dokuczliwe można zażyć no spę.
 
Do góry