reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

4 mś dziecko - problem ze spaniem w dzień!

Witajcie kochane Mamy :) powiedźcie mi czy wszystko jest dobrze z moją 4,5 miesięczną Mają. Chodzi o to, że od jakiegoś czasu tj. może 2 - 3 tygodnie Maja w dzień śpi max do 3 godzinek. Tj. przed południem jakieś 30 min, ok 14 do 2h i popołudniu też gdzieś 30 minutek, potem o 20 zasypia i przesypia całą noc średnio 11 godzinek. Zaczęło się własnie od momentu kiedy zaczęła przesypiać całą noc. Generalnie nawet jak prześpi to 30 minutek to jest wypoczęta i zadowolona. Pytanie czy to dobrze czy źle :) Chyba za bardzo się przyzwyczaiłam do tego że spała mi w dzień jeszcze do niedawna ok 6 godzinek :)
 
reklama
Witajcie kochane Mamy :) powiedźcie mi czy wszystko jest dobrze z moją 4,5 miesięczną Mają. Chodzi o to, że od jakiegoś czasu tj. może 2 - 3 tygodnie Maja w dzień śpi max do 3 godzinek. Tj. przed południem jakieś 30 min, ok 14 do 2h i popołudniu też gdzieś 30 minutek, potem o 20 zasypia i przesypia całą noc średnio 11 godzinek. Zaczęło się własnie od momentu kiedy zaczęła przesypiać całą noc. Generalnie nawet jak prześpi to 30 minutek to jest wypoczęta i zadowolona. Pytanie czy to dobrze czy źle :) Chyba za bardzo się przyzwyczaiłam do tego że spała mi w dzień jeszcze do niedawna ok 6 godzinek :)
śpi dużo w dzień
mój śpi w dzień koło 11:00 45 minut i po 17:00 40 minut
a w nocy się budzi co 3 godziny...
zasypia koło 20:00 i budzi się koło 8:00
 
Z Twoją Mają jest wszystko dobrze. Przesypia noce, spi 3 godziny w dzien, jest wypoczęta uśmiechnięta. Czego chciec więcej?



 
Do góry