reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

4-ro, 5-cio i 6-cio latki - zapraszam do rozmowy o naszych pociechach :)

majqa1

mama 2+2 :-)
Dołączył(a)
16 Sierpień 2010
Postów
1 784
Miasto
małopolska
Witam.
Jestem mamą 5-ciolatki i chętnie porozmawiam z mamami o błachostkach i problemach życia codziennego :-D. Zabrzmiało trochę poważnie.

Napiszę coś o sobie. Mam na imię Majka i mieszkam w pobliżu Krakowa. Jak widać na suwaczkach jestem po3jną mamą. Iza idzie do 1-szej klasy a Natalia do "starszaków". Maruś póki co z mamusią.
Natalia ma ok 116 cm wzrostu i waży niecałe 18 kg. Jest chudziutka choć je normalnie.
Zapraszam chętne mamy :-)
 
reklama
Witaj ja tez jestem mamą pięciolatki do tego mam jeszcze dwójkę ale z córcią mam najwięcej problemów :angry:
od września idzie do zerówki i już się boję jak to będzie:no: co do wymiarów to niewiem czy powinnam się chwalić ale mam problem córcia ma 120 cm i wazy 33 kg:szok:
 
witam się i ja.
Majqa to Twoja Natalia jak mój syn, za kilka dni skończy 6 lat, waży 19,5 kg, czasem w porywach 20, ma 118 cm, jest dzieckiem bardzo "intesnywnym" (lepiej brzmi niż nadaktywnym;-)), więc raczej marne szansę, żeby przybrał.
Moja córcia ma 2latka.
I chętnie sobie z wami pogadam o wszystkim i o niczym;-)
 
Hej.
Mam na imię Asia i jestem mamą prawie 5-cio letniego Emila(ur.w październiku)
Od września idzie jako pięciolatek do zerówki szkolenj,zobaczymy jak będzie dawał sobie radę,ale nieźle mu idzie liczenie i literki,bierze przykład ze starszego brata Maćka 10 lat.

Emilek należy do szczuplaczków ma 115 cm,i waży około 18 kg.
 
Fajnie, że coraz więcej nas. "W kupie raźniej";-)
Moje dzieciaki wyjechały z babciami i dziadkiem w góry, na szczęście już jutro wracają, bo tak pusto bez nich. Jedyny plus, że oni się świetnie bawią i ja mam nagle taaak dużo czasu, jak wracam z pracy, w końcu na spokojnie poczytać mogę.
znikam pracować, pewnie jeszcze póxniej zajrzę.
 
a my wróciliśmy z nad morza w sobotę,teraz trzeba ogarnąć ten bałagan.
Od poniedziałku do pracy po 2 tygodniowym urlopie.
 
reklama
Hejka
Dzisiaj Igor przyjeżdza, teście go przywiozą, Alicja z moją mamą zostają i w piątek do nich jedziemy. Taką zmianę planów mój mąż zaplanował, po tym jak się okazało, że mają wolne auto. Bratanek B dostał wczoraj gorączki i szwagierka po niego przyjechała, na szczęście, bo wypatrzyła, że na szyji ma kleszcza. Od razu wczoraj do kliniki pojechali, ale jeszcze nic nie wiem, mam nadzieje, że to nic poważnego. kurcze te kleszcze to takie paskudztwo...
MamaGabisi ja w przyszłym roku chce na Mazury jechać, szukam jakiegoś klimatycznego domku nad jeziorem.
Asiulka a gdzie byliście, mieliście pogodę? My bylismy w czerwcu, dzieciaki 3 tygodnie, ja 2 tygodnie w Dąbkach. Byłu super. Chciałabym gdzieś jeszcze teraz końcem wrzesnia jechać, ale się zdecydować nie możemy, no i trochę się obawiamy plajtujących biur podróży.
znikam pracować.
 
Do góry