reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

5 lat starań

Marihannaa

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
11 Maj 2019
Postów
68
Hej :)
Jestem tu nowa i licze na wasze doświadczenie jak i opinie.
Aby sie baaaardzo nie rozpisywać.
Staramy sie z mężem o dziecko 5 lat.
Od pół roku jesteśmy pod opieką kliniki leczenia niepłodności.
U męża wyniki ok.
U mnie tarczyca i pcos...
2 cykle obserwacyjne okazało sie ze brak pecherzyka dominującego.
3ci cykl z clo i ovarin od pół roku.
W tym cyklu był pecherzyk i pękł.

Na testy ciążowe wydalam w ciagu tych 5ciu lat fortune. Zawsze rozczarowanie
Podkusilo mnie i zrobiłam test 4 dni przed spodziewaną@ i na teście po 15 min pokazala sie druga kreska a raczej jej cień...ale była.
Dzisiaj robiłam test z porannego moczu. Kreska jakby ciut bardziej widoczna....
Nie wytrzymałam i zrobilam test ok. 17:00 i widok taki.
Pobiegłabym na bete...ale sobota
Nie wiem co myśleć...
Heeeeeelp
 

Załączniki

  • 20190511_164915~2.jpg
    20190511_164915~2.jpg
    1,5 MB · Wyświetleń: 599
reklama
Ciąża jak nic! Nie będę jeszcze gratulować, żeby nie zapeszyć, ale na teście jest ewidentnie druga kreseczka! :)
A ja z kolei mam inne pytanie? Jak czułaś się po Clo? Od dnia owulacji do dziś?
Też jestem na clo drugi cykl i tydzień po owulacji boli mnie podbrzusze.. raz mocniej raz słabiej, ale ogólnie cały czas :(
 
Ciąża jak nic! Nie będę jeszcze gratulować, żeby nie zapeszyć, ale na teście jest ewidentnie druga kreseczka! :)
A ja z kolei mam inne pytanie? Jak czułaś się po Clo? Od dnia owulacji do dziś?
Też jestem na clo drugi cykl i tydzień po owulacji boli mnie podbrzusze.. raz mocniej raz słabiej, ale ogólnie cały czas :(
 
XPola powiem Ci szczerze ze właśnie tak jakby codzienne wzdęcie... Ból ale taki do przeżycia właśnie pod brzuchem ... Jakby bulgotanie i co jakiś czas kłócie. Gorzej psychicznie. Przez tydzień czasu nie byłam w stanie sobie sama ze sobą poradzić. Gwałtowne spadki nastroju, uderzenia gorącą.. Tak jak clo zaczęłam brać eutyrox . może się zmieszało. Lekarz powiedział ze organizm ma prawo tak reagować i fakt po tyg przeszło. Do teraz został lekki ból i czasami klucie pod brzuchem... Wczoraj natomiast jednorazowe mdłości (nigdy nie miałam) i narazie bez powtórek. Naczytałam sie o wczesnych poronieniach ciazach bio...... I jestem jakos pesymistycznie nastawiona.. Mimo ze chciałabym skakać -nie latać z radości ale sie boje rozczarowania które mnie dobije... A u Ciebie jak z samopoczuciem po clo
 
XPola powiem Ci szczerze ze właśnie tak jakby codzienne wzdęcie... Ból ale taki do przeżycia właśnie pod brzuchem ... Jakby bulgotanie i co jakiś czas kłócie. Gorzej psychicznie. Przez tydzień czasu nie byłam w stanie sobie sama ze sobą poradzić. Gwałtowne spadki nastroju, uderzenia gorącą.. Tak jak clo zaczęłam brać eutyrox . może się zmieszało. Lekarz powiedział ze organizm ma prawo tak reagować i fakt po tyg przeszło. Do teraz został lekki ból i czasami klucie pod brzuchem... Wczoraj natomiast jednorazowe mdłości (nigdy nie miałam) i narazie bez powtórek. Naczytałam sie o wczesnych poronieniach ciazach bio...... I jestem jakos pesymistycznie nastawiona.. Mimo ze chciałabym skakać -nie latać z radości ale sie boje rozczarowania które mnie dobije... A u Ciebie jak z samopoczuciem po clo
Powiem Ci, że z samopoczuciem z clo u mnie też nie najlepiej.. oprócz ciągłego bólu podbrzusza jak na @ w okresie około owulacyjnym od rana do wieczora tak bolały mnie jajniki.. myślałam, że nie wytrzymam, też miewałam delikatne mdłości w tym cyklu zdarzyło się z 3-4x, ale po chwili przechodziło.. czasem mam uderzenia gorąca. Nie czytaj bzdur na Internecie.. zaszłaś w ciążę 2 cyklu stymulowanym to zupełnie inaczej niż cykl naturalny, więc organizm ma prawo wariować. A jaką dawkę clo brałaś?
 
Powiem Ci, że z samopoczuciem z clo u mnie też nie najlepiej.. oprócz ciągłego bólu podbrzusza jak na @ w okresie około owulacyjnym od rana do wieczora tak bolały mnie jajniki.. myślałam, że nie wytrzymam, też miewałam delikatne mdłości w tym cyklu zdarzyło się z 3-4x, ale po chwili przechodziło.. czasem mam uderzenia gorąca. Nie czytaj bzdur na Internecie.. zaszłaś w ciążę 2 cyklu stymulowanym to zupełnie inaczej niż cykl naturalny, więc organizm ma prawo wariować. A jaką dawkę clo brałaś?
Nawet nie wiesz jak bardzo bym chciała. w poniedziałek pędzę do kliniki.

A to tak mniej więcej 2 dni przed owulacja jajniki jakby miały mi popękac taki ból...
A po owulacji caly czas ból podbrzusza nie ciągły ale potrafię sie w nocy przebudzic. I to nie jest ból okresowy. Zupełnie inny.

A jak monitoring u Ciebie ?
Brałam od 2 do 7 dnia cyklu 1 tabl.
 
Nawet nie wiesz jak bardzo bym chciała. w poniedziałek pędzę do kliniki.

A to tak mniej więcej 2 dni przed owulacja jajniki jakby miały mi popękac taki ból...
A po owulacji caly czas ból podbrzusza nie ciągły ale potrafię sie w nocy przebudzic. I to nie jest ból okresowy. Zupełnie inny.

A jak monitoring u Ciebie ?
Brałam od 2 do 7 dnia cyklu 1 tabl.
Tak, miałam monitoring .. był pęcherzyk i pękł w sumie oba pękły 20 mm i 18 .. pojechałam na pogotowie, bo tak mnie bolały jajniki i myślałam, że pęcherzyk nie pękł i zamiast tego robi się torbiel.
Powiem Ci, że z tych nerwów to sama nie wiem boli na @ czy inaczej.. ogólnie ja zbytnio boli na miesiączke nie mam.. sama nie wiem co myśleć i nie mogę zaznać spokoju.
 
reklama
Do góry