reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Czy twoj dwulatek nie mówi? Wmawiali ci, że z wad wymowy można wyrosnąć? Logopeda to pani od literki R? Rozmawiamy o mitach logopedycznych. Obejrzyj wywiad, nawet jeśli jesteś mamą niemowlaka

A czy wiesz, co jest przeciwwskazaniem do szczepienia? Kto powinien zgłosić NOP i czy katarek niesie ze sobą ryzyko?Pediatra rozwieje twoje wątpliwości? Zobacz!

reklama

5 lat starań

reklama

Marihannaa

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Tak, miałam monitoring .. był pęcherzyk i pękł w sumie oba pękły 20 mm i 18 .. pojechałam na pogotowie, bo tak mnie bolały jajniki i myślałam, że pęcherzyk nie pękł i zamiast tego robi się torbiel.
Powiem Ci, że z tych nerwów to sama nie wiem boli na @ czy inaczej.. ogólnie ja zbytnio boli na miesiączke nie mam.. sama nie wiem co myśleć i nie mogę zaznać spokoju.
Ooo... Kurcze nie wiem :( a co na to lekarz prowadzący?

xPola

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Ooo... Kurcze nie wiem :( a co na to lekarz prowadzący?
To jest normalne.. wystarczy wpisać w Google Clo skutki uboczne.. są mdłości, uderzenia gorąca, senność, bóle brzucha również..Przynajmniej wiadomo, że clo działa.

Marihannaa

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
To jest normalne.. wystarczy wpisać w Google Clo skutki uboczne.. są mdłości, uderzenia gorąca, senność, bóle brzucha również..Przynajmniej wiadomo, że clo działa.
No tak... Tylko żeby az taki ból jajników ze na pogotowie jechałaś??

xPola

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
No tak... Tylko żeby az taki ból jajników ze na pogotowie jechałaś??
Jak wspomniałam miałam dwa pęcherzyki 20 i 18.. wydaje mi się, że mogły być dwie owulacje.. albo taka bolesna owulacja.. ból obudził mnie o 6 rano i trwał hmm do 17-18 jakoś.. teraz ból jest zdecydowanie mniejszy, ale utrzymuje się cały czas..

reklama

Marihannaa

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Jak wspomniałam miałam dwa pęcherzyki 20 i 18.. wydaje mi się, że mogły być dwie owulacje.. albo taka bolesna owulacja.. ból obudził mnie o 6 rano i trwał hmm do 17-18 jakoś.. teraz ból jest zdecydowanie mniejszy, ale utrzymuje się cały czas..
Możliwe że coś sie dzieję (dobrego) oczywiscie trzymam niesamowicie mocno kciuki !!!! I czekam na info!!!

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry