reklama

5-muesieczne dziecko,a podroz

Temat na forum 'Młodziutkie mamy' rozpoczęty przez Ewelka20, 14 Luty 2016.

1. Ewelka20

Ewelka20 Fanka BB :)

Hey babeczki...Sluchajcie mam takie pytanie.Moj maz chce zabrac za tydzien dzieci do dziadka na weekend,z tym ze najmlodszy synek ma 5 mies.No i ja tu troche panikuje,zeby malutkiego puscic.Maz oczywiscie potrafi wszystko zrobic,opiekuje sie malym,ale jak tylko synek mnie zobaczy,ze to juz nie da sie mezowi nakarmic,jak zostaja sami wszystko jest super :-D..Ja jednak nie bardzo wiem co zrobic ;-)

2. dzudzenka

dzudzenka Fanka BB :)

Odpocznij :) dadzą sobie radę chłopaki :)

3. reklama
  4. happybeti

happybeti show must go on...

To tylko weekend :)
    Dadzą radę, a Ty odpoczniesz sobie bez dzieci.
    I nie "wiś " na telefonie, zrelaksuj się, pośpij , umów z przyjaciółką "na plotki" czy do kina, wykorzystaj ten weekend :). Na pewno wszystko będzie w najlepszym porządku :).

5. Antossia

Antossia Zaangażowana w BB

Myśle że sobie poradził mąż? :)

6. Ania-Koch

Ania-Koch Zaciekawiona BB

ja bym nie ryzykowała z daleką podróżą

7. alahanes

alahanes Początkująca w BB

I jak, udało sie? Sama mam pytanie, ponieważ planujemy urlop i wyjazd nad morze z naszą 8-miesiczną córeczką. Przed nami 5 godzin jazdy samochodem . Jak sie do takiego wyjazdu przygotować? Pytam, bo to nasz pierwszy wyjazd. Trafiłam na bardzo przydatny artykuł o przygotowaniu jedzenie Link do: Zdrowe jedzenie na podróż - jakie przekąski na podróż, ale o czymś jeszcze powinnam pomysleć?

8. złośka

złośka Fanka BB :)

Nie ma żadnych przeszkód w podróżowaniu z dzieckiem - trzeba tylko wykonać odpowiednie badania. I postawić na komfort malucha.

9. kjwitko17

kjwitko17 Początkująca w BB

Według mnie 5 miesięczne dziecko powinno unikać długich podróży, bo mogą być bardzo męczące.

10. reklama

Poleć forum