reklama

5-muesieczne dziecko,a podroz

Temat na forum 'Młodziutkie mamy' rozpoczęty przez Ewelka20, 14 Luty 2016.

1. Ewelka20

Ewelka20 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Hey babeczki...Sluchajcie mam takie pytanie.Moj maz chce zabrac za tydzien dzieci do dziadka na weekend,z tym ze najmlodszy synek ma 5 mies.No i ja tu troche panikuje,zeby malutkiego puscic.Maz oczywiscie potrafi wszystko zrobic,opiekuje sie malym,ale jak tylko synek mnie zobaczy,ze to juz nie da sie mezowi nakarmic,jak zostaja sami wszystko jest super :-D..Ja jednak nie bardzo wiem co zrobic ;-)

2. dzudzenka

dzudzenka Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    1
    Odpocznij :) dadzą sobie radę chłopaki :)

3. reklama
  4. happybeti

happybeti show must go on...

Najlepsze odpowiedzi:
    29
    To tylko weekend :)
    Dadzą radę, a Ty odpoczniesz sobie bez dzieci.
    I nie "wiś " na telefonie, zrelaksuj się, pośpij , umów z przyjaciółką "na plotki" czy do kina, wykorzystaj ten weekend :). Na pewno wszystko będzie w najlepszym porządku :).

5. Antossia

Antossia Zaangażowana w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Myśle że sobie poradził mąż? :)

6. Ania-Koch

Ania-Koch Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    ja bym nie ryzykowała z daleką podróżą

7. alahanes

alahanes Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    I jak, udało sie? Sama mam pytanie, ponieważ planujemy urlop i wyjazd nad morze z naszą 8-miesiczną córeczką. Przed nami 5 godzin jazdy samochodem . Jak sie do takiego wyjazdu przygotować? Pytam, bo to nasz pierwszy wyjazd. Trafiłam na bardzo przydatny artykuł o przygotowaniu jedzenie Link do: Zdrowe jedzenie na podróż - jakie przekąski na podróż, ale o czymś jeszcze powinnam pomysleć?

8. kjwitko17

kjwitko17 Początkująca w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Według mnie 5 miesięczne dziecko powinno unikać długich podróży, bo mogą być bardzo męczące.

9. Milenka890

Milenka890 Początkująca w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja też posiadam dziecko w podobnym wieku i nie długo szykuje nam się dłuższa podróż na ślub znajomych, do dyspozycji na miejscu będziemy mieć opiekunkę, ale boję się samej podróży. Co najlepsze nie mamy jeszcze kupionego wózka i na szybko musimy coś znaleźć. Mąż namawia mnie do kupna takiej bryki Tako Vela ale jakoś za mną nie przemawia, wolała bym coś trochę bardziej zgrabnego.

10. reklama
  11. Ania.22

Ania.22 Początkująca w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja bym puściła męża, żeby tylko w końcu sobie odpocząć. :)

12. ania999111111

ania999111111 Początkująca w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0

Poleć forum